Cinsellik Kurallarıymış...

E

EU2

Ziyaretçi
TAZMANYA ve Avustralya’nın Gipssland bölgesinde yeni evli çiftler, gerdeğe ilk olarak, evlilik töreninin ortasında yere serdikleri bir hasır üzerinde ve bütün konukların gözleri önünde giriyorlar.

NORVEÇ’te plaj görevlileri, çıplak güneşlenen kadınları siyah plastik torbalarla poşetleyerek plajdan çıkartıyorlar.

ARİZONA Cottonwood yasalarına göre; çiftlerin, “patlak lastikli” otomobil içinde sevişmeleri yasak.

HİNDİSTAN’daki yasa, sıradan ev işlerini yapan kadınlara, evdeki evlenmemiş genç delikanlıların cinsel gereksinimlerini giderme görevini de vermiyor.

TAYVAN yasalarına göre, damadın akraba ya da arkadaşlarından biri, gelinin bekaretini alarak damadı, bu sıkıcı ve istenmeyen görevden kurtarıyor.

GÜNEY AFRİKA-Johannesburg’da bir kadın, her sevişme için eşinden para isteğinde bulunabiliyor.

ENDONEZYA’da masturbasyon yapan kişiye cezası kesinlikle başının kesilerek veriliyor.

GUAM’da erkekler için değişik bir meslek var. Bu mesleği yapan erkekler, şehir şehir gezerek bakire kızlarla para karşılığı ilişkiye girer ve bekaretlerini bozarlar. Bunun nedeni ise, Guam yasalarına göre bakirelerin evlenmesinin kesinlikle yasaklanmış olması.

KOLOMBİYA Cali’de, genç kızlar evlenip kocaları ile ilk kez cinsel ilişkide bulunurlarken kızın annesi olayı mutlaka izliyor.

cok ilginc ya saskinlikla okudum ama bu
TAYVAN yasalarına göre, damadın akraba ya da arkadaşlarından biri, gelinin bekaretini alarak damadı, bu sıkıcı ve istenmeyen görevden kurtarıyor.
beni cok sasirtti:1shok:

aman yarabbim :1shok:Turkiyemin gozunu seveyim:lepi:

TAZMANYA ve Avustralya’nın Gipssland bölgesinde yeni evli çiftler, gerdeğe ilk olarak, evlilik töreninin ortasında yere serdikleri bir hasır üzerinde ve bütün konukların gözleri önünde giriyorlar.
amanınn yok artık :1shok:

GUAM’da erkekler için değişik bir meslek var. Bu mesleği yapan erkekler, şehir şehir gezerek bakire kızlarla para karşılığı ilişkiye girer ve bekaretlerini bozarlar. Bunun nedeni ise, Guam yasalarına göre bakirelerin evlenmesinin kesinlikle yasaklanmış olması.

bunu duyan erkekler GUAM a gitmek isteyecek :1closedeyes:

KOLOMBİYA Cali’de, genç kızlar evlenip kocaları ile ilk kez cinsel ilişkide bulunurlarken kızın annesi olayı mutlaka izliyor.

"kaynana" olayını bunlar tam anlamıyla yaşayalım oldu olacak diyolar heralde.yasakkelime ALLAH korusun :1no2:

:1shok::1shok::1shok::1shok:
vatanımı seviyorum.

yok artık :)) Kim bilir neler sonucunda diyeceğim ama, bazıları absürd

süper mişşş :))

İyi ki Türküm ve Türkiye'de yaşıyorum.................

Bunlar da bir şey mi??

Türkiye'de

Kız bakiremiymiş diye kanlı çarşaf istenip oğlanın ailesine gösteriliyor :eek:klava:

ZMANYA ve Avustralya’nın Gipssland bölgesinde yeni evli çiftler, gerdeğe ilk olarak, evlilik töreninin ortasında yere serdikleri bir hasır üzerinde ve bütün konukların gözleri önünde giriyorlar.
yuh artık ya kafayı yemıss bunlarr...

yuh yani yaaa vatanımı seviyorum tabi maço erkeklerimizi de yani onlar için tekiz çok şükür kikaydirigubbakcemile5Şeniz

:1shok::1shok::1shok: şu anda şok geçirmekteyim:1shok::1shok::1shok:

çok değişik yaaaa :KK43:( ALLAH korusun ya örf ve adetlerimiz ne kadar güzelmiş tek eşlilk filan ...ayyy benim aşkım okusa bu kuralları kafayı yerdi....bence çok sacma ya yol patlak tekerlı arabada bişi yapmak yasakmıs ne alaka ya :sm_confused:Şeniz

Vatanımı böyle saçma adetleri olmayan hayatımızı çok seviyorum.

:1shok::1shok::1shok:

masallahhhhhhhhhh tazmanya irkekleri baya baya neyseee... hele digerleri pek bi garip adetler

X