Cinsel

harikahanim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2023
53
10
29
Mrb arkadaşlar cinsel iliskiye henüz daha üçüncü girişim olacak orayı dar sanıyorum ve penis girince acıyacak sanıyorum penis alışana kadar korkuyorum kasıyorum sizde de oldu mu ilk zamanlar bir de rahat girmesi için kayganlaştirici kullanıyorum ikinmak mı gerekli bilgi verir misiniz

Ilk başta olmasi gayet normal bunu yasamaniz rahatlamaniz gerek ayrica da partnerinize söyleyerek yavas sekilde ilerleme saglanirsa düzelebilir

Sizinle böyle bu şekil oldu mu yani ilk baş çok dar gibi geliyo ağrı yapıyo sonra alışıyor
Evet evliligin ilk zamanlari öyleydi bende kendimi kalıyordum ve surekli kanama yaşanıyordu
Eşimden once beni rahatlatmasini istedim gevsemeyi ve uygun oldugumda ona fisildamam gerektigini sonrasi gayet kolaylasti kendi acimdan

Evet evliligin ilk zamanlari öyleydi bende kendimi kalıyordum ve surekli kanama yaşanıyordu
Eşimden once beni rahatlatmasini istedim gevsemeyi ve uygun oldugumda ona fisildamam gerektigini sonrasi gayet kolaylasti kendi acimdan
Benimde bir iki kere kanama oldu uzun mu sürdü sizin kanamalar benim tamponla falan durmuştu

X