Cinsel yaşam

tövbe tövbe evlerden irak. sonra isini çarçabuk hizlica bitiren birine denk gelirsin pisman olursun. iptal iptal iptal de
yok ya romantizm bizim herseyimiz. atlı kovalamiyor ya arkamızdan
Bencede öyle. Tembellik var bende biraz bu alana da yansıyor ondan biraz renklendirmek istiyorum

Valla bacım eşimle köşe kapmaca oynuyoruz kızım yüzünden ( her an peşimizden kendisi ) En iyisi Köşeme kıvrılıp yorumları okuyayım sessiz sessiz

tövbe tövbe evlerden irak. sonra isini çarçabuk hizlica bitiren birine denk gelirsin pisman olursun. iptal iptal iptal de
Sizde şifreli anlaşın yukarda önermiş bir arkadaş hoşuma gitti

Size dicektim şifreli anlaşın diye yanlış olmus
Öyle yapıyoruz da sürekli takipte, gece uyudu sanıyoruz bir bakıyoruz sırıtarak kafasını uzatıyor beşikten Eşim gönlünü yapıp uyutana kadar uğraşıyor baya gün içinde çalışıyoruz zaten , bebekten sonra hiçbişey eskisi gibi olmuyor olamıyor, yeni evlilere duyurulur Biraz büyüyene kadar kaçak göçek takılcaz napalım

Evliyim bahsettiğim olay yavaş hareket etmek . sevişmenin de ateşli ve seri olanını severim yoksa iş hemen Bitsin anlamında değil 3 saat ön sevisme yapalım ama hani şey isteee miy miy olmasın

Kızlar cinsel hayatınızı renklendirmek için neler yapıyorsunuz? Özel olcak ama tavsiyeleri almak isterim. Bı nevi isteğinizi artırmak için neler yapıyorsunuz
Kimine göre çok farklı şeyler olmayabilir ama bilmeyen kişiler çıkıyor.koltuk altı masajı ve koltuk altının yalanması aşırı zevk veriyor.bir de diz arkası.yine masaj ve yalanmasi. Off anlatınca bile zevke geldim

Eee deneyin bakalım.iddialıyım.hatta tam koltukları değil de biraz yanı daha zevkli oluyor.
Bilemedim ama denemeye çalışabilirim

AHAHA 2 AYLIK EVLİYİZ AMA BENİM KOCADA İSTEK YOK AÇIKCA DEDİ CİNSELLİĞE İSTEGİM YOK DİYE TOPLASAN 6 ANCA OLMUŞTUR. NASIL ATEŞLERİM ADAMI BİLMİYORUM LİBİDOMU DÜŞÜK NE BİLMEM HELE BENİM GİBİ KADINA :)

Böyle söyleyen bir adamla evlenmeniz büyük hata , aranızda kaç yaş var acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…