Cinsel videosu olan biri

Biriyle konuşuyorum ama üç sene önce biriyle birlikte olmuş kız ilişkinin videosunu istediği için kayda almışlar ikisinde de varmış bu video bu kişiyle görüşmem yada konuşmam ne kadar doğru
Bunu size kendisi mi söyledi? Sizinle de çekmek için söylemiş olabilir mi? Başka mantığı yok çünkü

Bunu size kendisi mi söyledi? Sizinle de çekmek için söylemiş olabilir mi? Başka mantığı yok çünkü
Sordum emin değilim kızmı istedi senmi çektin die dedim Kız istedi dedim ya ben niye çekeyim o istanbulda ben burdaydım uzak olduğu için ben bakarım ara sıra rahatlarım dedi diye çektik dedi

Bence videoyu kendisi çekti sanki o çekmiş gibi anlatıyor sana. Seninde videonu çekebilir. O duruma gelmezsiniz inşallah.

Ay bide istersen atayım demiş resmen sapık bu direk engelleyin kaçın allah korusun durduk yere anlatıyor birde marifet gibi

Sapık ve adi bir insan. İlişki esnasında karşılıklı rıza ile çekilebilir bir şey diyemem ama sonrasında silmemek asla normal değil aslaa. Başına bela alma bence böyle bir insanla. Öbür kızcağız ne durumda acaba, ona ne şantajlar yaptı? üzüldüm 😣

kız da olsam silerdim yani ne sacma bir sey bu? 😂 ayrıldıktan sonra videoyu 3 yıl saklamış adam. iyi niyetli mi geliyor bu size?
Millet neler yapıyor dünya sürekli gelişiyor iletişim çağı sonuçta kendi görüntüsünü kesip montaj yapılabilir düşününce mantıksız gelmiyor

Millet neler yapıyor dünya sürekli gelişiyor iletişim çağı sonuçta kendi görüntüsünü kesip montaj yapılabilir düşününce mantıksız gelmiyor
sizi iyi kandırmış 😂😂 kim bu arkadas da kız bu kadar düssün peşine? ayrıca hangi erkek seks kasedinden utanır bu ülkede? 😂😂

X