Cinsel İlişkiden Korkuyorum

Merhaba arkadaşlar, 1 yıllık evliyim. Evliliğimin ilk 3-4 ayı vajinismusla geçti. Sonra dilatör egzersizleriyle ilişkiye girebildim. Vajinismusu yendim sandım ama hala ilişkiye girerken korkuyorum. Dilatörlerle çalışırken hiç sorunum yok, gayet rahatım, kasılmıyorum. Ama ilişki esnasında panik, korku, heyecan her türlü şeyi yaşıyorum. Hala ilişkiye girmeden dilatörle çalışıyorum, normal yollarla ilişkiye girmeye çalışınca hiç olmuyor. Ağrı, acı, sanki bıçak saplıyorlar. Ön sevişme sırasında bile korkuyorum, elim bana dokununca tedirgin oluyorum, artık gerçekten psikolojim bozuldu. İlk giriş kısmından sonraki yer aşırı dar, ağlıyorum bazen acıdan. Hipnoterapi ile bu sorunu aşanlar oldu mu, çünkü ben kendi kendime ya da psikologla aşamıyorum bu sorunu, daha detaylı bir şey lazım. Bu sorunu yaşayanların tavsiyesine ihtiyacım var, nasıl aştınız bu korkuyu.
daha önce başlığa yazdığımı görmeyip tekrar yazmışım o yüzden düzenledim.

6 yıllık evliyim şu an hamileyim. Eser miktarda ilişkimiz oldu😅
Vajina girişinin dar ve eğri olduğuna doktoru ikna edemiyorum.. eğrilik olabilir o zaman ancak kendi kontrolünüzde ise rahat bi giriş oluyor. Bir de bende pcos nedeniyle kuruluk vardı o da çok büyük sorun jel kullanmadan neredeyse hiç ilişki olmadı
Vajina girişi nasıl eğri olabilir? Vajina zaten yatar pozisyondayken açılıdır, düz değildir.

Eklentiler

• Screenshot_20221116-032326_Google.jpg
    Screenshot_20221116-032326_Google.jpg
    70,6 KB · Görüntüleme: 70
Sevgili konu sahibi, dilatörle rahat olup eşle rahat olamamanın sebebi tamamen psikolojik. Lütfen bir psikologdan destek al.

Merhaba kızlar konunun üzerinden baya zaman geçmiş bende 2 hafta önce 1 senenin sonunda yendim bu hastalığı dilatorleri yaptım sonra eşli denemede geçtim oldu fakat sadece yatak ucu pozisyonda yapabiliyorum ve arada kasmalarim devam ediyor zevk zaten yok ama öyle böyle yapıyorum işte dilatorlerde çok rahatım sizlerde son durum nedir

X