cinsel ilişkiden hemen sonra düşük

benimde ilk hamileleğimde ilişkiden hemen snr.bi kanama oldu ama agrım yoktu hemen dr gittim bebek ölmüş kürtaj olmalısın dedi
hemen kürtaj oldum ama ilişki sebebiyle ölen bebekler zaten sorunlu olurmuş dogsalar bile dr m öyle dedi hiç korunmadık ertesi ay günüm gecti test yaptım hamileydim hiç korkma en yakın zamanda hamile olur bebegini kucagına alırsın simdi 26 aylık bi oglum var

bende ilişki sonrası 19 haftalık bebeğimi kaybettim suyum geldi ağrısız sızısız kaybettim bebeğimi üzülme diyeceğim ama bu çok zor biliyorum doktorlara özellikle sordum birkaç doktora gittim onun neden olmadığını söylediler sadece yarın düşecekse bugün düşer o kadarcık belki bir etkisi olur ama o çocuğu muhakkak kaybedersin dediler. ben merak ediyorum içinde 4,5 5 aylık çocuğunu kaybedik doğum yapanlar varmı ben çok korkuyorum tekrar başıma gelir diye pek bir açıklama da yapmıyor doktorlar

Aynen bende çok korkuyodum canım ama artık öyle bir korkum kalmadı.olucaksa olur zaten geleceğe umutla bakmak gerekiyo.ben artık doktorlara güvenemiyorum.önce alaha sonra eşime ve aileme sığındım. şimdi tekrar denemeye karar verdik bakalım kısmet,hayırlısı

ya 7 aya kadr yolu var ama çok dikkatli olmak lazım ne olucağı belli olmuyo bende 5 buçuk aylık hamileyim eşimle çok nadirde olsa onun isteği üzerine birlikte oluyorum ama çok dikkat ediyoruz dr umuzda bu konuda bize tedirgin olmamız gerektiğini söledi ya taktiri ilahı seni üzmek istemem ama olucağı varmış allah inş tekrarını nasip eder

allah sağlıklı dünyaya getirmeyi nasib etsin cnm.kesinlikle çok dikatli olmak gerekiyo ben rüyasını bile gördüm bu yüzden olmuş gibi geliyo bana.ama 9 ay birlikte olanlar da var ama sanırım ben bu gruba girmiyorum oyüzden birbirimizden uzak durucaz cnm

ben 5 aylık hamileyim ve hamile olduğumu öğrendiğimden beri eşim yanaşmıyor hoş bende yanaştırmam.enfeksiyondan ilk bebeğimi erken doğumla kaybettim ve şimdi çok korkuyoruz.doktor sorun olmaz desede inanmıyorum...

bende inanmıyorum.yanıma yanaştırmam o da yanaşmaz zaten.ikimızde çok korktuk.sende en iyisini yapıyosun bence.benim 5 ay hiçbişeyim yoktu düşük tehlikem 1 dammla kanamam olmadı.:çok üzgünüm:

hamile olduğunuzu öğrendikten sonra doktor kontrolüne gidilmeli.....eğer düşük tehlikesi varsa,kanamalı bir hamilelik varsa cinsel ilişki yasak...ama normal bir gebelikse pozisyona dikkat ederek yani karın büyüdükten sonra üstüne bastırmadan ilişkiye girilmeli.ve yavaş yapılmalı......sizinki muhtemelen düşük tehlikesi olan bir gebelikti..bunu doktor söyler zaten...tabii hemen doktora gidilmeli gebe kaldıktan sonra.

Ben her ay düzenli bi şekilde doktora gittim.herşeyim cok normaldı bı damla kanamam olmadı.doktorda bısey soylemedı ama ben buyuzden oldugunu dusunuyorum ruyasınıda gordum sımdı buyuklerde sakıncalı oldugunu soyluyolar bence rısk almaya hıc gerek yok

bende 7 aylık hamıleyım esimle hamıle oldugumu ogrendıgım gunden buyana daha hiç birlıkte olmadık kızlar...o yanasmıyor bende yanasmıorum...ilişkiye gırmeme kararı aldık gıbı bışı oldu..ilk bebişimizi kaybedınce bunda cok korkuoruz...hele bırde doguma yaklastıkca benım korkularım artıyor...tek duam tum hamişleri RABBIM meleklerıyle sag saglım kavustursun...dun hastahanede dogum yapan bı yakınımı zıyarete gıttım yan yatakta yatan kadın 7 AYLIK hamişmiş ve bebişi içinde olmus kordon dolanmasından,sunnı sancıyla dogurrttular kadına hele bırde bunları duydukca anlıycanız dahada korkmaya basladım dogrusu..sen de kendını suclama canım..Rabbım omur biçtikten sonra yasıyacaı varsa yasarlar ...benım 9 aylık olupta ilişkiye gıren arkadaslarım da var..şimdi yarı boyları kadar cocukları var.kendını suclama ..en kısa zamanda saglıklı gebelık nasıp etsın inşallah Rabbım sana...sewgılerrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…