Cinsel ilişki sırasında ağrı ve kist

mlt44

Guru
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2011
137
61
15 günlük evliyim ve ilişki sırasında karnımın alt bölgesinde ağrı hissediyorum ve ilişki hemen bitsin istiyorum pazartesi dr gittim üç adet kistim olduğunu söyledi bunlardandır olabilirmiş Yasmin diye Doğum kontrol ilacı verdi iki ay kullan dedi küçülecek mi diye çikolata kisti mi dedim parça alınmadan kesin bişi diyemem ama biri benziyor dedi ameliyata suan gerek Yok dedi suan adet dönemindeyim bitikten sonra idrar tahlili yaptır enfeksiyon olabilir dedi Yeni evlenenlerde olabilir dedi ama internet bugün biraz araştırma yaptım dispanomi denilen bi rahatsızlık varmış acaba böyle bişi mi korkuyorum hep böyle ağrılı olsak diye ve korkuyorum kistler ilerde bebeğe engel olabilir mi diye

Bu Arada bugün yaptığım araştırmalarda soğan kürü iyi geliyor yazıyordu adet bitikten iki gün sonra başlamayı düşünüyorum acaba ilaçla beraber yapsam sorun olur mu

Son sorum Aslan pençesi ve çiçek civan perçemi kullansam faydası yada zararı nedir

Eklentiler

• IMG_4488.jpg
    68,8 KB · Görüntüleme: 216
merhaba canımm öncelikle geçmiş olsun.
bende de çikolata kisti var 3cm. ağrı yapıyor ama ben çok şiddetli hissetmiyorum ilişki sırasında. evet gebeliğini engellediği haller var ama testlerle karar veriyorlar bende yeni başladım bu yola bakalım. Yani ilişki sırasındaki ağrın kistlerdendir. kan tahlillerini falan yaptırdıktan sonra doktor tamamen karar verir zaten. benim şimdi renkli ultrosan yapılacak.

Mrblar bugun tekrar kontrole gittim ama kistlerde küçülme olmamış acaba gebelik için ne yaptınız kist varken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…