Cinsel ilişki de yanma ve kanama

Baharvar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2018
5
0
28
1 aylık evliyim kızlık zarı bozuldu ama sonrasında 2 kere ilişki denemesi oldu sonuç başarısız 🫤😔kendimi kasmam ve izin vernemem Her denemede kanama ve yanma oluyor bu normal mi kızlar bunu nasıl yenebilirim bide ben hormon tedavisi de görüyorum adetler de düzensizlik var yeni evlendim ve bu devam edicek diye korkuyorum benim gibi bu durumu yaşayan var mı

Evlenmeden önce kadın doğum doktoruna gözüktünüz mü hiç ? Vajinismus olabilirsiniz..
İlişkide zorlanma yaşadığınız için kanamanız oluyordur. Bir an önce doktora başvurmanızı öneririm 🤷🏻‍♀️

vajinismusla ilgili birçok başlık var mutlaka okuyun. ben de vajinismustum, nefes egzersizleri ve kegelle bitirdim. şimdi hamileyim. lütfen göz atın, ve ertelemeden başlayın. korkmayın

1 aylık evliyim kızlık zarı bozuldu ama sonrasında 2 kere ilişki denemesi oldu sonuç başarısız 🫤😔kendimi kasmam ve izin vernemem Her denemede kanama ve yanma oluyor bu normal mi kızlar bunu nasıl yenebilirim bide ben hormon tedavisi de görüyorum adetler de düzensizlik var yeni evlendim ve bu devam edicek diye korkuyorum benim gibi bu durumu yaşayan var mı
Canım erteleme hemen çalışmalara başla. Daha başlangıç seviyesindesindir. Nefes egzersizleriyle birlikte parmak egzersizleri yap. Bide penisi ne kadar içine alabiliyorsun?

Canım erteleme hemen çalışmalara başla. Daha başlangıç seviyesindesindir. Nefes egzersizleriyle birlikte parmak egzersizleri yap. Bide penisi ne kadar içine alabiliyo

Canım erteleme hemen çalışmalara başla. Daha başlangıç seviyesindesindir. Nefes egzersizleriyle birlikte parmak egzersizleri yap. Bide penisi ne kadar içine alabiliyorsun?
Nefes egzersizi nasıl yani anlamadım
Penisi yarısına kadar 2. Denemede yarısı bile olmadı 🫤😔

vajinismusla ilgili birçok başlık var mutlaka okuyun. ben de vajinismustum, nefes egzersizleri ve kegelle bitirdim. şimdi hamileyim. lütfen göz atın, ve ertelemeden başlayın. korkmayıc

vajinismusla ilgili birçok başlık var mutlaka okuyun. ben de vajinismustum, nefes egzersizleri ve kegelle bitirdim. şimdi hamileyim. lütfen göz atın, ve ertelemeden başlayın. korkmayın
Çok sevindim umarım bende atlatırım
Penis tam olarak girmese de olduğu esnada bıçak saplanıyor hissi nefes egzersizi nasıl olucak onu araştırmam lazım

Nefes egzersizi nasıl yani anlamadım
Penisi yarısına kadar 2. Denemede yarısı bile olmadı 🫤😔
Lensinizi kasmaya devam ederseniz hastalığınız ilerler. Googleden vaninusmus nefes ve parmak egzersizleri yazın detaylı anlatıyor onları tek tek yapın. Kendinize güvenin olacak. Eşinizin penisi yavaş yavaş itmesine izin verin. Kegel egzersizi çalışın.

Lensinizi kasmaya devam ederseniz hastalığınız ilerler. Googleden vaninusmus nefes ve parmak egzersizleri yazın detaylı anlatıyor onları tek tek yapın. Kendinize güvenin olacak. Eşinizin penisi yavaş yavaş itmesine izin verin. Kegel egzersizi çalışın.
Uygulamaya ve araştırmaya başladım bile 🙂
Öneri ve tavsiye için çok teşekkür ederim umarım bu süreç geçer

Ben de vajinismusum ancak sonuna geldim. Çünkü 4 boylu dilatör aldım kremsiz ilaçsız tek seferde tüm boylari deneyebiliyorum. Sadece tam ilişkiye girecek iken penis beni yakıyor ve zorluyor. Yanma ve acıdan dolayı devam edemiyorum ancak bir kere bunu asarsam sonrasinda başı girerken bu yanma olmayacak diye yazmışlar. Sizce ne yapmalıyım. Eşimle bugun yeniden deneyeceğiz çünkü parmakla dilatorle cok rahat deniyorum tedirgin korkulu hislerim geçti ama tam o giriş anında aci tavan oluyor. Ne yapmalıyım

Ben de vajinismusum ancak sonuna geldim. Çünkü 4 boylu dilatör aldım kremsiz ilaçsız tek seferde tüm boylari deneyebiliyorum. Sadece tam ilişkiye girecek iken penis beni yakıyor ve zorluyor. Yanma ve acıdan dolayı devam edemiyorum ancak bir kere bunu asarsam sonrasinda başı girerken bu yanma olmayacak diye yazmışlar. Sizce ne yapmalıyım. Eşimle bugun yeniden deneyeceğiz çünkü parmakla dilatorle cok rahat deniyorum tedirgin korkulu hislerim geçti ama tam o giriş anında aci tavan oluyor. Ne yapmalıyım
bence 4. boyu ilişki öncesinde eşinizle deneyin ardından penisle deneyin. bu şekilde yapan ve tamamen yenen okumuştum. ben dilatör kullanmadım, sadece nefes egzersizleri ile yendim. o esnada ufak bi yanma olabilir, derin nefes alıp nefesinizi verirken hafiften ıkının. ben bu şekilde o yanmayı kontrol edebiliyorum

o tavan gibi hissettiğiniz yerde derin bir nefes alıp ıkının, ilerisi boşluk kasları geçince azalacak merak etmeyin, yanma için de 2 günde bir yapın ve bepanthl plus 50mg sürün her gün

X