Cinnet getiren "anne" 9 aylık oğlunu baltayla öldürdü

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.299
42.836
Cinnet getiren "anne" 9 aylık oğlunu baltayla öldürdü
01 Şubat 2016 Pazartesi, 17:KK11:33Güncelleme: 17:13:02
İzmir'de cinnet getiren anne 9 aylık oğlunu balta ile öldürdü
1189443_620x410.jpg

• Paylaş
İzmir'in Kiraz ilçesinde, eşinden bir süre önce boşandığı ileri sürülen Hatice Ç. (37), cinnet getiren 9 aylık oğlu İbrahim P.'yi baltayla öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alındı.

Vaka, sabah saatlerinde Çanakçı Mahallesi'nde meydana geldi. Kızı Hatice Ç.'nin evine giden İbrahim Ç., kümesin üzerinde torunu İbrahim P.'yi kanlar içinde buldu ve jandarmaya bildirdi. Olay yerine giden jandarma ekiplerinin yaptığı ilk incelemede, minik İbrahim'in başına baltayla vurularak öldürüldüğü belirlendi. Olay yeri incelemesinin ardından cenaze önce Kiraz Devlet Hastanesi morguna götürüldü. Oradan da otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Zanlı anne Hatice Ç. tarafından gözaltına alındı. Torununun cenazesini adli tıbba götüren İbrahim Ç., kızının ruh sağlığının yerinde olmadığını söyledi. Dede İbrahim Ç., "Kocası Ali P. ile boşandı. Çocuğu kesmiş. Ben eve vardım, baktım, çocuğu göremedim. 'Çocuk nerede' dedim. 'Amcasına sor' dedi. Oraya gittim, o da, 'Ben çocuk görmedim' dedi. Tekrar eve koştum, 'Kızım, çocuk nerede' dedim. 'Çocuğu kestim, tavuk kümesinin üzerine koydum' dedi. Gittim baktım, kümesin üzerinde baltayla kesmiş" şeklinde konuştu.

CİHAN
http://www.haberturk.com/gundem/haber/1189443-cinnet-getiren-anne-9-aylik-oglunu-baltayla-oldurdu

Bir kere sinir krizi geçirip bebegime yeter diye bagirdim
O an ki sicramasi hala gözümün önünden gitmez duygusal zamanlarimda aklıma geliyorda gözüm doluyor
Bu kadın nasıl kiyabiliyor demek ki gerçekten hasta

Allahim hikmetinden sual olunmaz da boyle kadinlara neden cocuk veriyorsun diye isyan edesim geliyor sonra bir bildigi vardir diyip tovbe ediyorum. Allahim butun yawrulari boyle zalimlerden koru.. Icim parca parca oluyor..

Böyle ruh hastaları da nedense kendine bir şey yapmaz el kadar bebelerden çıkarır hıncını. Allah'ın cezası.

babasıda baba değilmiş ki, şansı yokmuş zaten, sen neden bebeğini böyle bi kadına bırakırsın, boşanırken akıl sağlığı yerinde değil diye velayetini alabilirdi

Ben aileyi suçluyorum madem biliyordunuz neden çocuğu elinden almadınız , tam iyileşti sözünü doktordan almalıydı aile,
kimbilir ne kadar ağır ilaçlar kullanıyor ki aklı yerinde değil

bence ilaç kullansa böyle olmazdı, yanlış hatırlamıyorsam kiraz ilçesi pek gelişmiş bi yer değil, insanlar ilaç kullanacak kadar bilinçli olsun

Bazı ilaçlar aklını yerine getirir bazısıda alır , kişinin ruhsal hastalığına göre değişiklik gösterir
her insandada aynı etki göstermez
bence ilaç kullansa böyle olmazdı, yanlış hatırlamıyorsam kiraz ilçesi pek gelişmiş bi yer değil, insanlar ilaç kullanacak kadar bilinçli olsun

Bebeğini baltayla öldürdü
İzmir’in Kiraz ilçesine bağlı Çanakçı Mahallesi’nde dün sabah saatlerinde kızı Hatice Ç.’nin (37) evine giden İbrahim Ç., müstakil evin oturma odasındaki divanın üzerinde 9 aylık torunu İbrahim Paytar’ı kanlar içinde buldu.
Sitene Ekle
bebegini-baltayla-oldurdu-6574081.Jpeg

FARUK ÇARK İzmir DHA

İbrahim Ç., durumu Jandarmaya bildirdi. Olay yerine gelen jandarma ekiplerinin yaptığı incelemede minik İbrahim’in başına baltayla pek çok kez vurularak öldürüldüğünü belirledi.

Jandarma, eşinden boşandıktan 3 ay sonra dünyaya getirdiği 9 aylık bebeğini cinnet getirerek öldürdüğü iddiasıyla Hatice Ç.’yi gözaltına aldı. Torununun cenazesini teslim alan dede İbrahim Ç., kızının akıl sağlığının yerinde olmadığını söyleyerek, “Kızımın akıl hastanesine yatırılması için jandarmaya gittim. Daha önce hastaneye gitmemişti” diye konuştu.

http://www.milliyet.com.tr/bebegini-baltayla-oldurdu-gundem-2187944/

Ben aileyi suçluyorum madem biliyordunuz neden çocuğu elinden almadınız , tam iyileşti sözünü doktordan almalıydı aile,
kimbilir ne kadar ağır ilaçlar kullanıyor ki aklı yerinde değil
aynen böyle düşünüyorum.
bu tür haberlere hep aynı yorumu yapıyorum.
akıl sağlığı yerinde olsa hangi anne çocuğuna kıyar?
kadının rahatsız olduğunu bile bile bebeği ona bırakmasalarmış keşke :KK43:

Afedersiniz ama oha yaaa...
Sabah sabah tüylerim diken diken oldu delirdim...
İki üç kere yanlış mı okudum diye baktım...
Yok artık ya!

Yav nedir böyle bu insanlara ne oluyor böyle ya??
Niye bu kadar canavarlaştı bu insanlar??
Hayretler içerisindeyim.Kıyamam çocuğa ya

:KK57::KK57: kanım donuyo artik .. haber okumak izlemek istemiyorum :KK43:

X