Makyaj Ürünleri Çingene Makyajı Yarışma Anketi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Sizce En Başarılı Çingene Makyajı Hangisi?

• 1. Yarışmacı

OY: 94 15,5%
  • 2.Yarışmacı

OY: 36 6,0%
  • 3.Yarışmacı

OY: 124 20,5%
  • 4.Yarışmacı

OY: 35 5,8%
  • 5.Yarışmacı

OY: 53 8,8%
  • 6.Yarışmacı

OY: 1 0,2%
  • 7.Yarışmacı

OY: 5 0,8%
  • 8.Yarışmacı

OY: 3 0,5%
  • 9.Yarışmacı

OY: 6 1,0%
  • 10.Yarışmacı

OY: 65 10,7%
  • 11.Yarışmacı

OY: 181 29,9%
  • 12.Yarışmacı

OY: 2 0,3%

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
Göksu, tebrik ederim seni, süpersin :KK66: Söyleyen oldu mu bilmiyorum ama ben ilk fotoğrafında Fahriye Evcen'e benzettim seni, ağız yapın ve gözlerin aynı... Tekrardan tebrik ederim, çok tatlısınnopuyorumnanaktana.s.

buyrunbenim ne listesine ekliyon kıs bizi :)

kara listeye .....ne olacak delüüü arkadaşlık listesine:roflol::roflol:

gerçi kk da 150 000 üye varsa bunun 100 000 i eklimi ne bende :roflol:

ekli olmayanlarınızı ekleyecem ,size iyi bakarım söz.....akan makyajlarınızı silerim..suyunuzu yeminizi veririm:tomato:......ben yemem size yediririmkaydirigubbakcemile3:içelim:

SANADA TARKANDAN...sevdanın son vuruşu ADLI ŞARKISINI HEDİYE EDİYORUM DAVŞANIMa.s..........tarkannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn öldüm bittim tarkannnnnnnnnnnnnnnnndelikafadulden

kara listeye .....ne olacak delüüü arkadaşlık listesine:roflol::roflol:

gerçi kk da 150 000 üye varsa bunun 100 000 i eklimi ne bende :roflol:

ekli olmayanlarınızı ekleyecem ,size iyi bakarım söz.....akan makyajlarınızı silerim..suyunuzu yeminizi veririm:tomato:......ben yemem size yediririmkaydirigubbakcemile3:içelim:

SANADA TARKANDAN...sevdanın son vuruşu ADLI ŞARKISINI HEDİYE EDİYORUM DAVŞANIMa.s..........tarkannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn öldüm bittim tarkannnnnnnnnnnnnnnnndelikafadulden

:roflol::roflol::roflol:Kıs sen ne çeneli bi hatunsun sempatiksalakcinni
Maşalhhh çukkk biğendim seni -bende sana "kıraçtan -gelincik çılgın aşkım" armağan ediyorum Şeniz

Göksu, tebrik ederim seni, süpersin :KK66: Söyleyen oldu mu bilmiyorum ama ben ilk fotoğrafında Fahriye Evcen'e benzettim seni, ağız yapın ve gözlerin aynı... Tekrardan tebrik ederim, çok tatlısınnopuyorumnanaktana.s.

Benzetme süppeerr sırnaşık şey
Ama o başka bir güzeel :asigim:
Teşekkür ediyoruum canımm iltifatın için de.. yerimseniben

Yaşlı çoban (msn sinde üle yazıyo) Kazen bey ne hediye edicek bakalım sana göksüüü

buyrunbenim ne listesine ekliyon kıs bizi :)

zaten varmışsın listemde kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3......hiç kaçırmam gözüme kestirdiklerimi cukk listeye ..gerçi gksu hızlı çıktı o ekledi malum onda gençlik var ben olmuşum 30 yolun yarısının başlangıçı:roflol:

BÜTÜN YARIŞMACI ARKADAŞLARIMI KUTLUYORUM....daha doğrusu makyaj bölümü demirbaşlarını kurtuyorum..
malum olmazsa olmazlarımız var ...aşikito gibi pandora gibi vs vs vs onlarsız bi yarışma düşünemiyorum he bide ben :jeyyar:
HEPİNİZE TARKANDAN işim olmaz ADLI PARÇASINI HEDİYE EDİYORUM.....
BEN BAYILIYORUM BU ŞARKIYAAAAAAAAAAAAAAA:teytey:

buarada halaa şoktayım gksuuuuuuuuuuuuuuuuu:bbo:

zaten varmışsın listemde kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3......hiç kaçırmam gözüme kestirdiklerimi cukk listeye ..gerçi gksu hızlı çıktı o ekledi malum onda gençlik var ben olmuşum 30 yolun yarısının başlangıçı:roflol:

BÜTÜN YARIŞMACI ARKADAŞLARIMI KUTLUYORUM....daha doğrusu makyaj bölümü demirbaşlarını kurtuyorum..
malum olmazsa olmazlarımız var ...aşikito gibi pandora gibi vs vs vs onlarsız bi yarışma düşünemiyorum he bide ben :jeyyar:
HEPİNİZE TARKANDAN işim olmaz ADLI PARÇASINI HEDİYE EDİYORUM.....
BEN BAYILIYORUM BU ŞARKIYAAAAAAAAAAAAAAA:teytey:

buarada halaa şoktayım gksuuuuuuuuuuuuuuuuu:bbo:

O kadar mı ümitsizdiinn ablaa :bbo:
Hiç bir ihtimal yoktuu kafanda dimi ben olmama dair..fisfisfis
Ben sana demiştim sabır diee yerimseniben

bu arada oy harici tek tük yorumlarını esirgemeyen beni beğenen herkese çok teşekkürediyorumkaydirigubbakcemile3[/B]

O kadar mı ümitsizdiinn ablaa :bbo:
Hiç bir ihtimal yoktuu kafanda dimi ben olmama dair..fisfisfis
Ben sana demiştim sabır diee yerimseniben

ya balım yaaa o boydan resmini çekindiğin mekan neresi formata nekadar uymuş böyle......tesadüf olduğunu sanmıyorum komposizyon çok başarılı ..
doğru süle annen yardım ettimi sanayerimseniben

ya balım yaaa o boydan resmini çekindiğin mekan neresi formata nekadar uymuş böyle......tesadüf olduğunu sanmıyorum komposizyon çok başarılı ..
doğru süle annen yardım ettimi sanayerimseniben

Şöyle açıkliiimm ..
Saat 5 sularıydıı hazırlanmaya başladımm.. Annem yarışmaya katılacağımı biliyor ama malum gün hazırlandığımı bilmiyordu.. (Annem çalışıyor bu arada )

Ben hazırlandıımm makyajımı yaptıım giyindim kuşandım çıktım dışarı eyvahedigeldismile
Bütün küçük çocuklara maskot olduumm boshayallersmile Resimleri arkadaşım (sağolsun)
çektii..

Hattaa yoldan geçen insanlar bile dönüp dönüp baktılaar çok utanmıştım ama yarışma içindi herşeyy sempatiksalakcinni
yani annemin hiçbir payı yok bu işte.
herşey tamamiylee bana ait buyrunnnnnnnnn

Birkaç poz daha var pc'de eklerim koparsınız gülmekteeenn sempatiksalakcinni

İstiyeen mi anaam :KK1:

Şöyle açıkliiimm ..
Saat 5 sularıydıı hazırlanmaya başladımm.. Annem yarışmaya katılacağımı biliyor ama malum gün hazırlandığımı bilmiyordu.. (Annem çalışıyor bu arada )

Ben hazırlandıımm makyajımı yaptıım giyindim kuşandım çıktım dışarı eyvahedigeldismile
Bütün küçük çocuklara maskot olduumm boshayallersmile Resimleri arkadaşım (sağolsun)
çektii..

Hattaa yoldan geçen insanlar bile dönüp dönüp baktılaar çok utanmıştım ama yarışma içindi herşeyy sempatiksalakcinni
yani annemin hiçbir payı yok bu işte.
herşey tamamiylee bana ait buyrunnnnnnnnn

Birkaç poz daha var pc'de eklerim koparsınız gülmekteeenn sempatiksalakcinni

İstiyeen mi anaam :KK1:

görmeyi çok isterim ekle ekle...

göksu'cuğum seni tebrik ediyorum.

sadece bir oy alabildim. açıkçası fotoğrafları gördükten sonra hiç mi hiç özenmediğimi anladım.

bir dahaki sefere artık :)

X