Makyaj Ürünleri Çingene Makyajı Yarışma Anketi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Sizce En Başarılı Çingene Makyajı Hangisi?

• 1. Yarışmacı

OY: 94 15,5%
  • 2.Yarışmacı

OY: 36 6,0%
  • 3.Yarışmacı

OY: 124 20,5%
  • 4.Yarışmacı

OY: 35 5,8%
  • 5.Yarışmacı

OY: 53 8,8%
  • 6.Yarışmacı

OY: 1 0,2%
  • 7.Yarışmacı

OY: 5 0,8%
  • 8.Yarışmacı

OY: 3 0,5%
  • 9.Yarışmacı

OY: 6 1,0%
  • 10.Yarışmacı

OY: 65 10,7%
  • 11.Yarışmacı

OY: 181 29,9%
  • 12.Yarışmacı

OY: 2 0,3%

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
yada deniz kızımı olsanızCADIARZU

maksat eğlence değilmihihoyyyten güzel makyajını yapsın herkez,ama konsepti deniz kızı olsun..ne dersiniz??hihoyyyt

o benimde aklıma geldide
kuzum kuyruğu nasıl uyduracağuk sempatiksalakcinni

çocukluk makyajıda olabilerr
herkes olabildiği ve becerebildiği kadann çocuk olur

çilli ,kımızı yanaklı ,yandan toplanmış saçlar ,masum bakışlar

denizkizi .. himmmmmmmm..
cok banel sempatiksalakcinni

tanrica nasilsa sen takmican o kuyrugu.. bol keseden at p
yanniz dikkat edersen , benimde bi dedigim bi dedigimi tutmuyo sempatiksalakcinni

buldum vamp olsun herkes derilerini giysin ellerde kırbaçsempatiksalakcinni dusunemiyorum boyle birseyi bende bi anormallik var bulduklarım hep boyle ne kadar vahsi bir kadınım bensempatiksalakcinni

hahahahayyy bu da kendine uygun seciyo konulariiisırnaşık şeysırnaşık şey
başka ne beklıodunkı kızaaaam kötükedihüso

yada deniz kızımı olsanızCADIARZU

maksat eğlence değilmihihoyyyten güzel makyajını yapsın herkez,ama konsepti deniz kızı olsun..ne dersiniz??hihoyyyt

nettekı soyadım mermaidddd bayılırım denız kızlarınaaa :lepi:

çocukluk makyajıda olabilerr
herkes olabildiği ve becerebildiği kadann çocuk olur

ben 1 aylıga kadar ınebılırım

buldum vamp olsun herkes derilerini giysin ellerde kırbaçsempatiksalakcinni dusunemiyorum boyle birseyi bende bi anormallik var bulduklarım hep boyle ne kadar vahsi bir kadınım bensempatiksalakcinni

sadist kızan

başka ne beklıodunkı kızaaaam kötükedihüso

nettekı soyadım mermaidddd bayılırım denız kızlarınaaa :lepi:

ben 1 aylıga kadar ınebılırım

bebe bezide eklersin artıkın fotona hemde tatalı olanından sempatiksalakcinni

senden bıdenede aha burda var sempatiksalakcinni wamp kadın dıyıler bana hırrrr kırbac kelepçe doner pıçaaa hepsını akseuar yapacim :1ninca:kötükedihüso

fantastic olabilir yine ,yada yüzümüze kelebek çizelim ,meyve temalı olabilir...
yada herhangi bir yağlı boya manzara tablosundaki renkleri işleyip yüzümüze tablo ile birlikte yanında ekleyelim vs vs ...

denizkizi .. himmmmmmmm..
cok banel sempatiksalakcinni

tanrica nasilsa sen takmican o kuyrugu.. bol keseden at p
yanniz dikkat edersen , benimde bi dedigim bi dedigimi tutmuyo sempatiksalakcinni

hast..ordan:1closedeyes:banelmişlülülülülülü
kuyruk takın demiyorum aşkito-tatlicadiarzu-en güzel makyajınızı yapın,kendinize en çok yakışan,isteyen saçlarını ön plana çıkartır,akvaryumun yanında çeker:smiley-cool:hamside olabilüü-tatlicadiarzu-
konseptini kendi yaratır..
kuyruk takmaya gerek yok hayatımvereliniortakama olurda kuyruk takarsan oda senin güzelliğin olur:roflol:
sen onuda yaparsın valla beklerim:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…