Cin 1 leep kararı

zeze1975

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2023
45
6
26
Cin 1 tanısı alalı 1.5 sene oldu. Doktorum leep önerdi. Yaşım 33 hpv 16 ve yüksek risk pozitif.ben kararsızım fikirlerinize ihtiyacım var kızlar

Cin 1 tanısı alalı 1.5 sene oldu. Doktorum leep önerdi. Yaşım 33 hpv 16 ve yüksek risk pozitif.ben kararsızım fikirlerinize ihtiyacım var kızlar
Merhaba, geçmiş olsun öncelikle.. Ben de geçen sene Hpv 18-52 pozitif ve kolposkopi sonucu olarak patolojide cin 1 tanısı aldım.. Yaşım 48.. Doktorum cin 1 devam ederse 1-2 sene leep yapmamız gerek dedi.. Özellikle yaşımdan dolayı…

Bana bir doktor cin1 iki sene takip edilir eğer gerilemezse işlem yapılır demişti.
Bana bir doktor cin1 iki sene takip edilir eğer gerilemezse işlem yapılır demişti.
Benim 1 sene 4 ay oldu. Şimdi önümde iki karar var. Ya doktorun dediğini yapıp leep olcam. Ya da 8 ay sonra tekrar kolposkopi yaptırcam. Bu seferde ilerlemiş olursa keşke doktorun dediğini yapsaydım der miyim diye korkuyorum işte

Doktorun dediğini yapın kurtulun. Leep çok basit bir ameliyat. Onun sonucu önemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…