cilt ile ilgili hertürlü sorunlarda yardımcı olabilirim ..

çok iyi markalarla çalıştım estetisyenim her markayı biliyorum varsa sorunuz burdyım.

mrb çok güzel bir topik olmuş bence :) ben hemen sorim benim cildim çok kuru ve çok nemlendirici kullandıığım halde pul pul oluyor o kadar ki her dkka krem sürme isteğim var ve göz altlarımda morluklar var bunlarla ilgili yardımcı olursan çok sevinirim....

merhaba ben güneş yüzünden omuzlarımda oluşan çiller ( hatta aleni ben gibi duruyor çil kadar şeffat değil ) için bi çözüm istiyorum 50 factor krem artık cantamda hiç eksik etmiyorum ama onların kaybolması için ne yapabilirim ??

doktor epigment %4 verdi 3 gecedir sürüp yatıyorum faydasını görür müyüm ?

Ben de sormak istedim canim
Acaba clinique antiblemish solition lotion hakkinda bilgi vere bilirmisin?
Ben 1 haftadir kullaniyorum
Cildim kuruyo ama sivilcelerde azma var bana yarmici olun lutfennn
Bu normalmi?

cildimde renk farklılıkları var güneş yanıgı yüzünden mezunıyette sırt dekolteli elbise giymeyi düşünüyorm fakat renk tonu cok kötü ne yapabılırım

mrhaba .. benimde bıyık tüylerim var .. ablam maya ile sütü karıştır uygula dedi.. ama sadece beyaz tenli insanlarda yarıyomuş yani tüyler dökülüyomuş.. bi bilginiz varsa söler misin.. acele.. :18: :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…