Lekeler, Çiller Çilli ciltler icin güneş kremi önerisi?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

yasence

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2016
283
307
Merhabalar, yüzümde çillerim var malum yazın artıp kararıyor. Sebamed kullanıyorum ise yaramadı.

Güneşte karartmayan, çilleri çoğaltmayan güneş kremi önerir misiniz?

Her şekilde kullanılıyor diye biliyorum. Kanser hastalarına önerilen bir güneş koruyucu. Ben yıllardır kullanıyorum. Hatta dün bir tane aldım. Fiyatı epey yükselmiş ama tereddütsüz 2 yıl gidiyor.

Her şekilde kullanılıyor diye biliyorum. Kanser hastalarına önerilen bir güneş koruyucu. Ben yıllardır kullanıyorum. Hatta dün bir tane aldım. Fiyatı epey yükselmiş ama tereddütsüz 2 yıl gidiyor.
Evet son kullanma tarihinin 2 yil sonra olması çok iyi. Zaten 1 senede bitmez bu kocaman krem.

Daha önceden doktor tavsiyesiyle sebamed aldım. Çillerim daha büyüdü karardı. Başka bir doktora bioderma lekeli ciltler için olanı önerdi. Ama ağzım yandı bi kere kullananlar solenteyi öneriyorlar

Bende çil yok ama hassas bir cildim var denediğim kremler arasında en çok sinoz güneş kreminden memn un kaldım hem sivilce yapmadı hem de güzel korudu öneririm onu canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…