Lekeler, Çiller Çillere Son Gerçekten İşe Yarıyor Denemeye Değecek Kızlar

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

olric634

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2015
2
1
28
19 yaşındayım 5 senedir çillerimden rahatsız oluyorum. İnternet te gezerken bu sitede bir konu dikkatimi çekti. Yazdıktan sonra mideniz bulanabilir ama hemen alışıyorsunuz. Çilleri olmayan insanlar bizi anlayamaz. denemediğim krem gitmediğim doktor kalmadı. Yüzlerce farklı kürler yaptım ama şifanın vücudumuzda olduğu aklıma gelmezdi. En sonunda bu sitede okuduğum yazı işime yaradı. Nelya isimli kullanıcı ---''Benim bir arkadaşım var 3 ay önce Ukranya ya gitmişti. 1 hafta önce dondu.Onu görünce gözlerime inanamadım.Yüzü çok ve iğrenç çilli olmasına rağmen temizlenmişti. Nedenini sordum söylemeceğim, sırrım bu dedi...ama sonunda söylettim :) Ukrayna da yaşlı bir teyzenin evinde kalıyormuş ve onun çillerini görüp kurtulmak ister misin bunlardan demiş.O zaman yüzünü çişinle her sabah 1 ay sileceksin demiş. o da yapmış....sonucu ben gördüm tertemizdi. bende de çil var ama yapamıyorum onu. Belki aramızda yürekliler vardır benim de bir katkım olsun diye yazdım. Ama eğer bunu yapacak olanlar olursa yalnız sabah ikinci çisinizle yapmalısınız. sabah erkenden bir kere tuvalete gidin ondan değil de, bir sonraki gidişinizden alıp silin yüzünüzü. Bilmiyorum belki beni kınayanlar da olur nasıl bir tedavi diye ama duyduğumu yazdım... Deneyen olabilir belki...tesekkurler....---'' diye bir yazı.. okuduktan sonra hayatta yapamam dedim büyük konuşmuşum. Başlayalı 10 gün oldu ve gözle görülür bir fark var. Ayrıca çillerle kalmıyor sivilce ve siyah noktaları da yok ediyor. Bebek cildi gibi yumuşacık olmaya başladı yüzüm. Bir kabın içinde pamuk batırarak yüzümü siliyorum ve bir saat beklettikten sonra yüzümü dove sabun ile güzelce yıkıyorum. İnanın koku hissetmeyeceksiniz. mideniz hiç bulanmasın idrar kötü bir şey değil araştırabilirsiniz. aksine şifalı bir şey. bir ay düzenli kullanımda cildin pürüzsüz olacağı söyleniyor. daha 10. günümde olduğum için kesin bir şey demiyorum. ama ilk gün ve bugün fotoğraf çektim 20. ve 30. günde çekip isteyenler olursa paylaşacağım.. denemek isteyenler pişman olmayacak denemeye değer gerçekten.. sağlıkla güzellikle kalınnn :-*

X