çılgın kocam uçtu :)))))

içim acık bir hoş oldu ama:bbo: denemeliyim ,hihoyyyt
sen neden kocişini yalnız bıraktın bakalım canımkaydirigubbakcemile
bu arada resimler harika:lepi:

karada hep peşindeyim bari havada yarım saatte olsa özgür kalsın dedim kaydirigubbakcemile3 nasılsa kuştan başka dişi yaklaşamaz orada dimi yerimseniben

manzara harika gorunuyor.daha once bungee jumping yapmistim bunu da denemek isterdim:)

Kocanizin ucmasindan ziyade manzara cok guzel :)
sanirim fotograflar size ait degil ...fotograflari cekenin eline saglik şakkıdı

Kocanizin ucmasindan ziyade manzara cok guzel :)
sanirim fotograflar size ait degil ...fotograflari cekenin eline saglik şakkıdı

evt cnm fotoğrafları arkada oturan hocanın elindeki makineden çekilmiş oda bir marifet o kadar yukarda bu ustalıkla bu pozları yakalamak hatta adam bide bi yandan videoya çekmiş orda görüntü dahada süper kafamçokkarıştı

Fotolar mükemmel.eşini tebrik ediyorum.Keşke bnmki de böyle olsa.bu sene bizde ordaydık o kdr istememe rağmen çıkmaya fırsatımız olmadı.Aslında eşim de istemedi kiii gondola bile binmeyen biri.Bi dahaki gidişimizde mutlaka kandırmalıyım.Çok istiyorum yaaa.Resimleri de eklemişsin,iyice diretirim şimdi.Adrenalin delisi olsam da eşim öyle olmayınca pek işe yaramıyor :KK43:

manzara muthesem..
bu konularda fazla cesartelıyım ben yapmak ısterım ama esım buna hayatta ızın vermez:roflol:
ucaga bıle bınmedı henuz kendısı:nazar:

ben yapmaya kalksam dokuz doğurum herlade-tatlicadiarzu- bu arada resim ler harika:lepi:

valla eşini çok taktir ettim..

bende de biraz böyle çılgınlıklar vardır..ama babam ve annem izin vermezler böyle şeylere:KK43:

manzara süper eşinide kutlarım

waowwwwwwww süper bişi denemiş ya
ama hakkaten cılgın bir kocan var burcum cnm
cesaretine hayran kaldımm adrenalin doruktaymıs
ama ben deneyemezdim sanırım :)))

Eminim çok güzeldir. Tebrik ederim eşinizi.
Bende denemek isterdim.

eniste beyi cilginligi ve cesareteinden dolayi tebrik ediyorum a.s., manzara super ama hic bana gore degil -tatlicadiarzu-

süper bişiii yapardım kesin ama sonra birdaha binermiyim bilmiyorum tabi yere inebilirsem :)

bende yükseklik korkusu var, asla yapamam. :bbo:
eşinizi tebrik ederim, cesaret isteyen birşey.
benim kardeşlerim de yazın yaptılar, videosu vardı; izlerken bile fena oldum.:bbo:

wauuuwwww süppeerrrr ,17-18 yaşlarındaydım ,doğa sporları yapan bir klüpte üyeydim o zaman, sporun her dalını korkusuzca yapan ben yamaç paraşütünüde denemiştim ,fakat kanım deliydi çılgındım,şimdi deseler mümkün değil hayatta yapamam..eşinizi tebrik ederim,ama herkes hayatta bi kere nereden olursa olsun ister paraşüt ister uçaktan muhakkak gökyüzünden görmeli yeryüzünü..

Eşiniz yüzük takmıyor mu :)

kız o aksiyonun manzaranın içinde yüzüğemi baktın :1shok:

valla abimis eylenmiş önemli olan o şakkıdı takıntılı olmasam bende yaparım (ya paraşüt açılmazsa ya rüzgar çıkarsa vs vs):tomato:

bende yapmak istiyorumm çok güsel bişiii ama şuanda bakıcan bile kalbim durucaktı ama olsun yapabilirim sanırsamm

harika yaa.anı yaşamak diye buna derim işte.

yukardan manzara müthişş görünüyor.yanlız fotoları kim cektii.tepesinde ayrıca bi paraşütcü dahamı var.???

kutlarım canım eşin heyecan sahibi biriymiş. asıl böyle birinin yanında insan yaşlanmaz,şanslısın kııssss kaydirigubbakcemile3

X