Gebeliğe Hazırlık çıldırıcam kızlar yardım!!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

meybon

17.12.2009/ 09:55
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2007
3.254
0
:uhm:arkadaşlar adetim gecikeli 6 gün oldu, bugün test yaptım negatif çıktı, peki şimdi ben neyim?? hamilemiyim diilmiyim, olmadığıma inanasım gelmiyor hiç... sanki hamileyim gibi yada öyle inanmak istiyorum.. bazen böyle negatif çıksada lurmu dersiniz kıslar ya.. 4 -5 gün daha bekliycem.. bakalım o zaman kan testi yaptırırım.. nerde yapılıyor bu test arkadaşlar hangi bölümde ve ne kadar sürüyor sonucu? fiyatı ne kadar acaba bilgi verirseniz sevinirim.. öpüyorum hepinizia.s.

:uhm:arkadaşlar adetim gecikeli 6 gün oldu, bugün test yaptım negatif çıktı, peki şimdi ben neyim?? hamilemiyim diilmiyim, olmadığıma inanasım gelmiyor hiç... sanki hamileyim gibi yada öyle inanmak istiyorum.. bazen böyle negatif çıksada lurmu dersiniz kıslar ya.. 4 -5 gün daha bekliycem.. bakalım o zaman kan testi yaptırırım.. nerde yapılıyor bu test arkadaşlar hangi bölümde ve ne kadar sürüyor sonucu? fiyatı ne kadar acaba bilgi verirseniz sevinirim.. öpüyorum hepinizia.s.
idrar testinin %35lik güvenirliliği var kanda ise %90.. adet olmazsan kanda baktır derim.. labaratuvarlarda yaptırılıyor.. herhangi bir bölüme gitmeden,yakınlarında klinik yada hastane varsa oranın labaratuvarlarında yaptırabilirsin.. ben 22ytl ye yaptırdım fiyat aralığı değişiyor ama 45ytl ye yapan yerlerde var.. normalde en geç 1,5 saatte çıkan bir tahlil.. hakkında hayırlısı olsun..

Bencede arkadaşım idrar a pek güvenme sen mutlaka kanda bi baktır madem hamile değilsin diyo idrar testi neden adet görmedin değilmi? bence hemen bi kanda baktır eğer hamileysen ne mutlu değilsende neden adet göremediğine bi baksınlar bence.

bak canım benimde senin gibi gecikmişti ama 3 -4 kez test yapmama rağmen çıkmamıştı bence kan testine40-50 ytl kadar para vereceğine biraz daha bekle bende adetimin gecikmesinden 16 gün sonra yaptım çıktı..hemen idrara karışamayabilir hormon.. bence bekle daha heyecanlı olur:)

X