Çıldıracağım lütfen yardım edin

asyaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2008
42
0
merhaba doktor hanım ben gecelerı uykuya cok zor dalıyorum erken bile kalksam gece uyuyamıyorum gozlerım kapanıyo uykusuzluktan ama sankı bedenım uyuyo ama beynım uyumuyo bu uzun sureden beri böyle.uykuya dalmam 4 -5 i buluyor.daldıktan sonrada devamlı rüya goruyorum dalmaya calısırkensureklı beynım bıseyler dusunuyo sorunlarım olmadıgı zamanda bu boyle gunluk yaptıgım yapacagım seyler arkadaslarımla ettıgımız sohbetler herseyı dusunuyor beynım ama ben bunları ısteyerek dusunmuyorumdusundugu sonradan fark edıyorum kendıme dusunme dusunme dıye soylenıyorum cıldırıcam artık bu yuzdende cok agresıflesıyorumtabı bu arada gece sureklı ıdrara kalkıyorum belkı 8-9 kez bı cok uyku ılacı aldım ama bana etkı etmedı ne yapmalıyım bana yardımcı olun lütfen

merhaba doktor hanım ben gecelerı uykuya cok zor dalıyorum erken bile kalksam gece uyuyamıyorum gozlerım kapanıyo uykusuzluktan ama sankı bedenım uyuyo ama beynım uyumuyo bu uzun sureden beri böyle.uykuya dalmam 4 -5 i buluyor.daldıktan sonrada devamlı rüya goruyorum dalmaya calısırkensureklı beynım bıseyler dusunuyo sorunlarım olmadıgı zamanda bu boyle gunluk yaptıgım yapacagım seyler arkadaslarımla ettıgımız sohbetler herseyı dusunuyor beynım ama ben bunları ısteyerek dusunmuyorumdusundugu sonradan fark edıyorum kendıme dusunme dusunme dıye soylenıyorum cıldırıcam artık bu yuzdende cok agresıflesıyorumtabı bu arada gece sureklı ıdrara kalkıyorum belkı 8-9 kez bı cok uyku ılacı aldım ama bana etkı etmedı ne yapmalıyım bana yardımcı olun lütfen

bacim bendede oldu bu nekadar kotu seyler varsa beynimde uyuyamiyorum bende cok ilac kullandim ama butun vucudunu sarhos yapan bu zaten gunduz bile aliskanlik yapiyor sen bir an once birak bence o ilaci bende degisik degisik ictim ama yattigin zaman bise duusnmemeye calis uyu ben zaten esimi bekliyorum gece isi oldugu icin daha rahat uyuyorum gecmis olsun mi diyim

Merhaba Asyaa, gündüz düzenli bir hayatınız olmasına rağmen, geceleri uyumakta sıkıntı yaşıyorsanız, bir uyku bozukluğunuz var demektir. Ve bunun için uyku bozuklukları konusunda uzmanlaşmış bir kliniğe başvurmanız doğru olacaktır. Ancak sizin şikayetiniz genel olarak gündüz düzenli bir hayat yaşamayanların şikayetidir. Eğer çalışmıyorsanız ya da okula gitmiyorsanız, günlük zamanınızı istediğiniz gibi kullanıyorsanız, şikayetinizin nedeni bu düzensiz hayattır. Geceleri yorulmadan yattığınız için düşüncelerden kurtulamıyor ve uykuya dalamıyorsunuzdur. Eğer durum bu ise, hayatınızı mutlak düzene koyarak gün içinde üretken bir yaşam şekli oluşturun. Yok durum ilk seçenekse, bir uzmana başvurun.

X