Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Cilde daha az zarar veren mineral pudralar ,allıklar

Maritsa

Bazen sktri cekmek lazim
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2011
4.185
25
Kızlar mineral makyaj ürünlerinden kullanan var mı ?

İ.d minerals ,fresh minerals ve aklıma gelemeyen bir çok markadan hangisini tavsiye edersiniz ?

kesinlikle everyday minerals

ben yurtdışından alıyordum, en son türkiye'de bir fırmanın distributorluğunu aldığını öğrendim. Üstelik yeri izmirde. Aklında olsun

kesinlikle everyday minerals

ben yurtdışından alıyordum, en son türkiye'de bir fırmanın distributorluğunu aldığını öğrendim. Üstelik yeri izmirde. Aklında olsun
Yurtdışı kozmetik yasağı çıkmadan önce ben de everdays alıyordum .Siteyi hemen inceleyim sağol canım .

Kullanımı biraz zor olduğu için insanlar pek rağbet etmiyor olabilir canım .

Kızlar siteden bir arkadaşımda Jane iredale önermişti ama fiyatları çok tuzlu .Compact ürünler olduğundan kullanımı daha rahattır tabii ki .

fresh minerals ürünlerini kullanıyorum şimdiye kadar herhangi bir zararını görmedim.kullandığım ürünleri tanıttığım bir bloğum var

gumusinci.blogspot.com

fresh minerals ürünlerini kullanıyorum şimdiye kadar herhangi bir zararını görmedim.kullandığım ürünleri tanıttığım bir bloğum var

gumusinci.blogspot.com
Sağol arkadaşım .
rica ederim. ben kozmetiklerimi hala yurtdışından alıyorum

Gümrüge takılır diye tıstırıyorum aslında .O zaman gözümü karartıp sample siparişimi veriyorum everdaydan.

rica ederim. ben kozmetiklerimi hala yurtdışından alıyorum

piiiiiişt ne yapıyon burada ? dizi bitti mi? maritsa selam sen şimdi benim imla kurallarına dikkat etmediğimi görür bana kapak yaparsın diye korktum:18: zira geçmişte birine yapmıştı geçi polemik yaşadığın biriydi bana şey etmezsin demi

Sağol arkadaşım .

Gümrüge takılır diye tıstırıyorum aslında .O zaman gözümü karartıp sample siparişimi veriyorum everdaydan.

şekercim,
everyday minerals'ten yani yurtdışından sipariş açsan da kargo kısmı boş çıkıyor. Türkiyede distribütörü olduğu için türkiyeye yönlendiriyor. Sen en iyisi izmirden bak. Ben kozmetiklerimi diğer sitelerden alıyorum.

Türkiyê'ye gönderimi durdurmuşlar o zaman Sağol tatlışımı İzmir'den alayım en uygun mineral pudra o markada var zaten .

Kızlar birde içerikleri hakkında bilgi verirseniz süper olur:)

Tatlım içeriklerindenden alıyorsan ekleyim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…