Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Cilde daha az zarar veren mineral pudralar ,allıklar

Maritsa

Bazen sktri cekmek lazim
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2011
4.185
25
Kızlar mineral makyaj ürünlerinden kullanan var mı ?

İ.d minerals ,fresh minerals ve aklıma gelemeyen bir çok markadan hangisini tavsiye edersiniz ?

kesinlikle everyday minerals

ben yurtdışından alıyordum, en son türkiye'de bir fırmanın distributorluğunu aldığını öğrendim. Üstelik yeri izmirde. Aklında olsun:KK34:

kesinlikle everyday minerals

ben yurtdışından alıyordum, en son türkiye'de bir fırmanın distributorluğunu aldığını öğrendim. Üstelik yeri izmirde. Aklında olsun:KK34:
Yurtdışı kozmetik yasağı çıkmadan önce ben de everdays alıyordum .Siteyi hemen inceleyim sağol canım .
http://www.kadinlarkulubu.com/pudra-fondoten-kapaticilar/252421-id-bare-minerals-fondoten.html lale82 adlı üye makyajı yıkamadan bile yatılcağını söylemiş ama aradan baya zaman geçmiş... eğer öyleyse neden kadınlar arasında popüler değil ki bu harika bir şey:)

Kullanımı biraz zor olduğu için insanlar pek rağbet etmiyor olabilir canım .:KK50:

Kızlar siteden bir arkadaşımda Jane iredale önermişti :KK50: ama fiyatları çok tuzlu .Compact ürünler olduğundan kullanımı daha rahattır tabii ki .

fresh minerals ürünlerini kullanıyorum şimdiye kadar herhangi bir zararını görmedim.kullandığım ürünleri tanıttığım bir bloğum var

gumusinci.blogspot.com

fresh minerals ürünlerini kullanıyorum şimdiye kadar herhangi bir zararını görmedim.kullandığım ürünleri tanıttığım bir bloğum var

gumusinci.blogspot.com
Sağol arkadaşım .
rica ederim. ben kozmetiklerimi hala yurtdışından alıyorum:KK34:

Gümrüge takılır diye tıstırıyorum aslında .O zaman gözümü karartıp sample siparişimi veriyorum everdaydan.:KK16:

rica ederim. ben kozmetiklerimi hala yurtdışından alıyorum:KK34:

piiiiiişt ne yapıyon burada ? dizi bitti mi? maritsa selam sen şimdi benim imla kurallarına dikkat etmediğimi görür bana kapak yaparsın diye korktum:18: zira geçmişte birine yapmıştı geçi polemik yaşadığın biriydi bana şey etmezsin demi:KK1:

piiiiiişt ne yapıyon burada ? dizi bitti mi? maritsa selam sen şimdi benim imla kurallarına dikkat etmediğimi görür bana kapak yaparsın diye korktum:18: zira geçmişte birine yapmıştı geçi polemik yaşadığın biriydi bana şey etmezsin demi:KK1:

Jelesecigim nasılsın ,nasıl oldun ?
Yok be güzelim karıştırıyorsun galiba :) ben de çok kasmıyorum sitede yazım kurallarına .

ogltkn dizi mi izliyor iş yerinde :KK52::KK52:

Sağol arkadaşım .

Gümrüge takılır diye tıstırıyorum aslında .O zaman gözümü karartıp sample siparişimi veriyorum everdaydan.:KK16:

şekercim,
everyday minerals'ten yani yurtdışından sipariş açsan da kargo kısmı boş çıkıyor. Türkiyede distribütörü olduğu için türkiyeye yönlendiriyor. Sen en iyisi izmirden bak. Ben kozmetiklerimi diğer sitelerden alıyorum.:KK34:

şekercim,
everyday minerals'ten yani yurtdışından sipariş açsan da kargo kısmı boş çıkıyor. Türkiyede distribütörü olduğu için türkiyeye yönlendiriyor. Sen en iyisi izmirden bak. Ben kozmetiklerimi diğer sitelerden alıyorum.:KK34:
Türkiyê'ye gönderimi durdurmuşlar o zaman :KK43: Sağol tatlışımı İzmir'den alayım :KK16: en uygun mineral pudra o markada var zaten .

Kızlar birde içerikleri hakkında bilgi verirseniz süper olur:)

Tatlım içeriklerindenden alıyorsan ekleyim :KK16:

ağda bile yapıyor dermişim:KK52:

iyiyim canım sağol yok bi yazına denk gelmiştim önemli değil
Vallaha mi :) ben de bokunu çıkarttım artık :) ojemi bile iş yerinde sürüyorum :KK52:
Öyle diyorsan öyledir güzelim :KK50: kesin kötü bir anıma denk gelmiştir :KK50:

Çok öpüyorum :KK31:

Son düzenleme:
X