Jinekoloji Çikolata kistim var yardım edin

Ktgba0602

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2022
498
97
24
Merhaba kizlar 3.5 aylık evliyim. Hiç korunmadim ama hep adet oldum. Bu ay hafif leke geldi ve hamile olduğumu yerlesme kanaması olduğunu düşündüm ve doktora gittim 42m sol overde çikolata kistim varmış. Doktor 6 ay içinde hamile kalmazsan ameliyat dedi. Lütfen yardım edin yapmam gereken ne var başına gelen var mı

Eklentiler

• 16527922483426051611711105652048.jpg
    100,4 KB · Görüntüleme: 127
Benimde 2.5 cm vardı ama ameliyat olmadı tüp bebek yaptırdık ameliyat yumurta rezervini azaltıyor diye biliyorum

Doğal yolla hamile kalmak istiyorum. Öyle bir ihtimalde varmış sanırım. Kist varken tüp bebek yapılıyor mu yapiliyorsa tutma payı ne kadar canım

Benimde 27 mlm vardı gecti

Kaç haftadır araştıryorum tüp bebek tedavisiyle bir tane çikolata kistiyle hamile kalan hiç yokmu
Ben kaldım canım 3.5mm vardı hamile kaldım ama 6.5 haftalık iken düşük yaptım. Korkma inan ki hamile kalinabiliyor. Tek sevindigin nokta düşük ile beraber kistlerim de patlamış üzülme inan ki ellerini aç dua et rabbim nasip ediyor

Doktorun ne söyledi peki kistin patlamasına? Ben doğum yaptım 4 ay önce, kistin patlamış doğumda dedi, 1 ay önce kontrole gittim yine 2 buçuk cm civarı oluşmuş

Doktorun ne söyledi peki kistin patlamasına? Ben doğum yaptım 4 ay önce, kistin patlamış doğumda dedi, 1 ay önce kontrole gittim yine 2 buçuk cm civarı oluşmuş
Normalde doğumda alınması lazımdı. Almamışlar sanırım. Kistimin patlamasınin iyi olduğunu söyledi. Ya adetle atacaksın ya da akıntı olarak dedi. Patlamasaydu gebelikte doğumla beraber alırdık dedi

Bana takip edicez dedi doktorum, patladığı için alınmıyor dedi, normalde alıcakti

sizin rahimde mi vardı yoksa yumurtalıkta mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…