Çikolata kisti olupda normal yolla hamile kalanlar varmi acaba

Merhaba Kızlar 2 hafta önce doktora gitdim yumurtalık gayet iyi yetişmişdi. Bu ayı değerlendirdim fakat yine hamile kalamadım. Acaba soğan kürü deneyip hamile kalan varmı? Aslan pençeside önerenler var kararsızım hangisini yapmalıyım bilmiyorum

Merhaba çok sevindim bunu okuduğuma. Acaba her hangi bie Kür kullandınmı?
Kistimi öğrendiğim andan itibaren soğan kürü vs kullandım cnm. Ama Bi fayda vermedi bana. Kistim durdu aynı büyüklükte halada var. 2014 te hamile kaldığım zmn rahim filmi çekinmiştim tüpler açıktı ve doktorum preseed jel ve prexed plus ilaç önermişti. Onu kullandık 3 kez birleşme öncesi. O ay hamile kalmıştım cnm çok şükür bin şükür

Şükür cnm. Allah nazarlardan saklasın. Acaba bende kullana bilirmiyim artık doktora bile güvenim kalmadı

Şükür cnm. Allah nazarlardan saklasın. Acaba bende kullana bilirmiyim artık doktora bile güvenim kalmadı
Yaşın kaç cnm. Kaç yıldır bebek olmuyor? Kistin için rahim filmi tahlil vs verdin mi. Eşininin sipermiyogramına kanına bakıldımı. Bunlarda sorun yoksa kalabilirsin tabi inşlh rabbimin izniyle

Yaşın kaç cnm. Kaç yıldır bebek olmuyor? Kistin için rahim filmi tahlil vs verdin mi. Eşininin sipermiyogramına kanına bakıldımı. Bunlarda sorun yoksa kalabilirsin tabi inşlh rabbimin izniyle
21 yaşım var 4 aydır deniyoruz sperm testi yaptırdık ama eşim doktorun bakmasına izin vermediği içjn evde öylece duruyor kendimde bakınca bişey anlamıyorum diye bi bilgim yok bende hastalığımı 2 aydır öğrendim rahmin çiçek gibi temiz dedi doktor ama yumurtalıklarımda çikolata kistlerim var ve gebeliğinin 50% oranına düşürür dedi. İlaç filan yazdı geçen ay uyguladım bu gün adet oldum moralim çok bozuk

Ewet cnm eğer Eşinde bir sorun yoksa sende çiko kisti olması hamileliği zorlaştırır. Fakat imkansız değil tabii ki bunu unutma. 1 yıla kadar olmaması normal kabul ediliyor. Eğer 1 yıl denediğin halde gebe kalmadıysan sorun var ve soruna çözüm aramak gerek demektir. Yaşın çok genç ve daha 4 ay olmuş. Bi 8 ayın daha var tereddüte kapılman için. Yani rahat ol cnm stres yapma boşyere ve acele etme bence rabbim hayırlısını bilir. Sağlıklı evlatların olur inşlh

İnşallah cnm. Teşekkür ederim . Ben stres yapmasam bile kaynanam hep soruyor ne oldu ne oldu herkes soruyor torun yokmu filan insan kötü oluyor. Neyse cnm senide yordum teşekkür ederim moral verdiğin için

Ben bekledim ama olmadı benim 8er cm den 2 tane vardı tedavi gördüm şuan hamileyim.

Bende 1,5 yıldır bebek için uğraşıyorum. Doktora gittiğimde çikolata kistimin olduğunu öğrendim. 2 yumurtalığımda da var. Aşılama yöntemini denedik geçen ay ama olmadı sanırım. Çünkü o ay olmam gerekn adetim hemen bitti 3 gün az sürdü. Normalim 7 gün. Bugünde adet dönemime denk geliyor daha olmadım. İnşallah hamileyimdir diyorum 3 haftadır göğüslerimde hassasiyet şişlik ve ağrı var. Bakalım ne olacak. Burada hamile kalabilenleri okuduğumda korkularım bir nebze azalıyor.

Merhaba canım. Ümidini kesme çikolata kisti olupta çok hamile kalanlar var. Ben bu ay klomen ve çatlatma iynesi kullandım. İnşallah ikimizde hamileyizdir

Merhaba canım. Ümidini kesme çikolata kisti olupta çok hamile kalanlar var. Ben bu ay klomen ve çatlatma iynesi kullandım. İnşallah ikimizde hamileyizdir
Benim doktorum klomen tarzı ilaç veremrm kistini büyütür diyo sende öylr Bi etki bıraktı mı cnm

Benim doktorum klomen tarzı ilaç veremrm kistini büyütür diyo sende öylr Bi etki bıraktı mı cnm
Hayır büyüme yok olduğu gibide kaldı. 2 yumurtam oluşdu biri biraz küçük diğeri büyüktü 20 mmdi çatlatdık ayın 25i şimdi batı bekliyorum İnşallah olmam

Doğru bir yöntem uygulamıyor sana çünki hamilelik istiyorsan sana klomen verib yumurtayı çatlatması lazım. Çikolata kisti yumurta tembelliyi yapıyor yumurta 16mm e kadar ancak büyüyor ve bu boyutda bi yumurta bazen çatlamıyo çatlasa bile gebelik oluşmaz yetersiz ölçüde çünki. Mesela bende 16 oluyodu meğersem yumurta tembelliğim varmış hemde büyüyüp 19-20ci günde çatlıyormuş

Bu kez de öyle derse değiştircem sanırım doktorumu

Bu kez de öyle derse değiştircem sanırım doktorumu
Çünki benimde ilk doktorum ne klomen ne çatlatma iğnesi falan hiçbişey yapmadı 3 ay boşuna vitamin verdi ne bileyim duphaston verdi halbuki bunlar benim gibi hastalığı olan birisinin işine yaramaz. Yeni doktorum eski doktorumun reçetesini görünce şaşırdı kaldı dediki bunla sen hamile kalamazsınki. Çünki kistin yetişmekte olan yumurtalarını eziyor onları baskıladığl içinde istediyimiz kadar büyüyemeden ya çatlıyor yada geriye çekiliyor çatlamadan.

Bana da duphaston verdi. Ama çikolata kistine sahip olanlarının bazılarının kistini büyütüyomuş yumurta büyütme ilaçları

Bana da duphaston verdi. Ama çikolata kistine sahip olanlarının bazılarının kistini büyütüyomuş yumurta büyütme ilaçları
Beni büyütmedi. Sende nasıl etki yapar ama bilmiyorum. Bence başka doktorada başvur. Eğer büyütme gibi bi etkisi olsaydı doktorum bana yazmazsı çünki hamilelik için çalışıyoruz

Beni büyütmedi. Sende nasıl etki yapar ama bilmiyorum. Bence başka doktorada başvur. Eğer büyütme gibi bi etkisi olsaydı doktorum bana yazmazsı çünki hamilelik için çalışıyoruz
Rahim filmi çektirdi bana tüplerde Bi sıkıntı yok Bi kez adet oldum bu kist engel laparoskopi yapalım dedi kistim 5 cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…