Çikolata kisti olupda normal yolla hamile kalanlar varmi acaba

Benim değerlerim normal doktor adetin 12ci gününde gelirsin yumurtalarina bakariz dedi 2 tane dominant yumurtan var ama 7-8 olcusunde yani kucuk kalmis buyumemis dedi. Klomen kullanmak istiyorum aranizda kullanan varmi?

5 senelik evliyim ama korunmayı önümüzdeki ay bırakıcaz.
Tek yumurtalığımda 6 cm bir çikolata kistim var. Değerlerim normal.
Şu rahim yapışıklığı ile ilgili bugün çok konu okuyunca kuruntu yaptım.
Gebelik öncesi kontrole gittim. Doktor 6 aydan önce olmuyor diye gelme dedi.
Yapışıklık ihtimali olsa vajinal ultrason ve vajinal muayenede fark edilip şüphelenilir miydi sizce

Merhabalar, 2cm kistim vardı doğal yolla hamile kaldım düşük ile sonuçladı, çikolata kistim şuan 4cm oldu , 7 aydır hamile kalamıyorum. Doktorum kalabilirsin sağ tarafından ama kist ihtimali düşürüyor dedi. Değerlerim de normal ama

özellikle nasıl beslendin ? Ay allahım inşallah bize de nasip olur

Sadece soğan kürü ve alkali su içtim bu eczanede satılan Amerikan sodaları var sabah aç karına bir bardak akşam yemeklerden önce 1 bardak olarak Alkali beslenmeye başlayacaktım hamile kalınca bıraktım. İnternete alkali beslenme yazınca neler yiyip yemeyeceğiz çıkıyor. Birde beni sinir eden bir olayda çikolata kistinin dünya genelinde bile neden kaynaklandığı neyle kesin olarak geçeceği malesef netleşmemis 1 ay içinde 3 farklı doktora göründüm birisi sağda var solda yok dedi biri solda yok sağda var dedi birisi her iki tarafta var dedi 3 ü de tüp bebek son çaren dedi ama bir tanesi belli olmaz hiç beklemediğin an hamile de kalabilirsin dedi Bende bu durumlardan çok bunaldığım için kendi kendime ben artık hamile kalmak istemiyorum dedim ama korunmadım da ve hamile kaldım. Biliyorum kafadan çıkarmak zor çok zor hem de ama ben ne zaman kafamdan çıkardım o zaman hamile kaldım. Dilerim ki en kısa zaman da size de nasip olur

özellikle nasıl beslendin ? Ay allahım inşallah bize de nasip olur

Birde şimdi aklıma geldi benim eşimde problem olmamasına rağmen bir doktor neofortil diye bir takviye ilaç var kadın ve erkekler için ondan vermişti onu kullanmıştık bana buna ilave evicap ta vermişti. Onlarında faydası oldu mu olmadı emin değilim çünkü herkeste aynı sonuçlar göstermeyebilir bir doktorunuza danışın isterseniz

Hayırlı olsun ancak kistinizin boyutlarınıda öğrenebilir miyim?

Kuzenimde vardı ameliyat oldu kist alındı. O zaman daha bakardı bir kaç ay sonra evlendi dokuz ay sonra tedavisiz hamile kaldı iki oğlu oldu art Arda. darısı isteyen herkese amin

Be varım. 4 buçuk yaşında bir oğlum var çok şükür. Rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

Geçmiş olsun cnm. Düşüğün kaç haftalıktı ve neden oldu Bi bilgin var mı cnm. Bende yeni ve 2. Düşüğümü yaptım da

Aynen cnm stres sıkıntı takıntı hiç iyi gelmez bu durum da.

Geçmiş olsun cnm. Düşüğün kaç haftalıktı ve neden oldu Bi bilgin var mı cnm. Bende yeni ve 2. Düşüğümü yaptım da
Sana da çok geçmiş olsun canım , 5 haftalıkken kalp atışı var demişti , 6 haftalıkken kalbinin atmadığını görüldü , bir ihtimal diyerek 9.haftaya kadar bekledim snra kanamam geldi kürtaj oldum . Sebebi yeni tespit edildi, progesteron düşüklüğüymüş. Yükselmezse hamile kalman zor , kalsan bile düşük olur , progesteronu yükseltmemiz gerek yoksa yumurta tutunamaz dedi.

Anladım cnm . Çok geçmiş olsun. Rabbim bidaha yaşatmasın. Sağlıklı bebeklerin olsun inşlh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…