Cikolata Kisti olanlar

kafam karıştı yaa şimdi.kimisi öyle olurmu ara verilcek diyor kimisi hiç ara vermeden içilecek diyor.napıcam ben.olmazsa bir doktora sorucam.başka kist için kullanan varsa dog kont hapı lütfen kisti küçültmek için nasıl kullandıgını yazsın.teşekkürler nergiscigim cevap verdiğin için

bu basligi ben acmistim ara ara bakiyorum, ben de ameliyat oldum. onun disinda hala bir ilerleme yok.. birkac aya tup bebek artik, guzel olsun hersey hepimiz icin.

Son düzenleme:
bu basligi ben acmistim ara ara bakiyorum, ben de ameliyat oldum. onun disinda hala bir ilerleme yok.. birkac aya tup bebek artik, guzel olsun hersey hepimiz icin.

Rezervlerine baktırdın mı? amh kaç? Bu testin sonucu sana büyük ölçüde gebe kalıp kalmayacağını söylüyor

kızlarr günaydın.neden kimseler yok.soruma hala cevap bekliyorum.çikolta kisti olanlarr dogum kontrol hapını nasıl içtiniz. 7 günlük arayı vererek mi yoksa hiç ara vermeden yani adet olmadan mı içtiniz...

selam canım ben ara vererek ginera kullanıyorum..
Kistimin başladığı ilk aylarda da yazz kullanıyordum ve bu ilaç ta adet döneminde bile içiliyor hiç ara vermeden.. sen en iyisi doktoruna sor.. ayrıca doğum kontrol hapları kistleri küçültmez.. tedavi amaçlı değildir sadece ilerlemesini engeller..

Canım faydayı şöyle gördüm adet sancılarım çook oluyorduu her ay acilde soluğumu alıyordum iğnelerle kendime geliyordum düşün yani.. Sancım kalmadı diyebilirim rutin işlerimi yapabilir durumdayım..
Bunun dışında kullandığım 2 doğum kontrol hapı da sadece kistimin büyümesini engelledi.. yok etmedi etmezmişte zaten..
Doktorum fazla kullanma demişti çocuk yapmayı deneyin... olmazsa ameliyat olmalısın demişti..
Demiştiii
Demiştiiii
Demişti..............:78:

almiracıgım çok sagol cevapların için.ee kisitn ne oldu peki.ameliyat mı oldun yoksa çocuk mu yaptın.yada öle duruyorlar mı

7 ay önce duruyorlardı canlarım şimdi hala benimlelermi bilmiyorumm... Bilmekte istemiyorum sanırım...
Ama hissediyorum galiba, hala benimleler..

bende bugun adet oldum cnm.aldım yasminimi.saat 111 yada 12 gibi başlayacagım içmeye.tek korkum kilolar.ama almamak için elimdeen geleni yapacagım.umarım sıkıntı yaşamam.

kızlarr günaydın.neden kimseler yok.soruma hala cevap bekliyorum.çikolta kisti olanlarr dogum kontrol hapını nasıl içtiniz. 7 günlük arayı vererek mi yoksa hiç ara vermeden yani adet olmadan mı içtiniz...

cnm benım dr um ara vermeyeceksın devamlı kullanacaksın dedı yanı o 7 gunluk ara yok bızde cnm..gınera kullanıyorum sen?

o iğnelerin bu kist üzerinde çok etkili olduğunu duymuştum.doktorunun iyi olduğunu düşünüyorum.dediğin gibi iğneler bitince hiç üzerinde durmadan çalışmalara başla canım.

slm..benimde çikolata kistim var sağda 3 cm solda 2 cm sizdede kist olduğunu okudum. Bebeğiniz lodumu kusura bakmayın yeni üyeyim bilmiym pek ilaç falan kullandınız mı yoksa kendiliğinizden mi hamile kaldınız lütfen yardım edin

Arkadaslar aylardır ugrasıyorum olmadi geçmedi dr amelyat dedi. Ben yaptirmadim baska bir dr a gittim asla olmaz dedi cocuğun yok yumatalık rezervlerin zarar gorur diye ameliyati kabul etmedi yasmine devam dedi

İnternetten arastirip saraçoglunun soğan kürünu yaptim ve adetin ikinci gunu kontrole gittim kist 3/2 küçülmüş dra söyledim sogan kürü yaptıgımı devam et dedi simdi yasmin ile soğan kürü devam ediyorum bu harika benim icin demekki gececek hepinize tavsiye ediyorum denemeye değer ne kaybederiz sadece sabah aksan sogan kuru herkese tavsiye ediyorum.

Bu arada dr once bu kisti kucultup kaybedecegiz sonra bebek dedi

Merhaba arkadaşlar, bende bir çikolata kisti hastasıyım..uzun süreden beri bu siteyi takip ediyorum..yazılanları okuduğumda zaman zaman moralim bozuluyor, bazende umut verici hikayeler ile mutlu oluyorum..4 sene önce laporoskopi ameliyatı oldum. henuz tekrarlamadı..6 aylık evliyim ve 32 yasındayım..tabi ki basından beri çocuk yapmak istiyoruz..bu ay klomen'e basladım..regl olmama 12 gün var, birazda olsun bu ay sonucunu merak ediyorum..biliyorum ki bu yol uzun, meşakkatli ve sabır gerektiren zor bir yol olacak..umarım bebek isteyen herkese Allah bu yolda yardımcı olur..

merhaba 5cmlik çikolata kistiyle ameliyatsız hamile kaldım şuan 6 aylık hamileyim allah izin verirse bi oğlum olucak.ilk öğrendiğimde çok ağladım ümitsizliğe kapıldım.üzülmeyin rabbim herşeyin hayırlısını veriyor.zamanını bekleyin sadece.

Arkadaşlar,soğan kürü de denedim,başka şeylerde,uzun zamandır bende uğraşıyordum bu kistlerle,nette çikolata kistini araştırırken buldum çözümünü,artık çocuğu falan geçtim,yeterki tekrarlamasın istiyordum Van da bu konuyla ilgilenen birisi varmış,çok iddialıydı bu konuda ,macun hazırlıyormuş,eşimi ikna ettim ve istedik kullandım,kistim yavaş yavaş küçüldü,tamamen bitmemişti ama hamile kaldım,mucize bir macun bu,isteyene bütün tahlillerimi de gösteririm,bu illet bir rahatsızlık,olanlar bilir,

merhaba arkadaslar.ben 24 yasındayım ve 5 aylık evliyim. bir hafta once bende doktor kontrolunde ogrendim çikolata kistimin oldugunu 3mm dedi doktor ve hamile kalmamı önerdi. eşim burda olmadıgı için 3 ay boyunca dogum kontrol hapıyla büyümesini engellicez.hamileligi engelledigini soyledı büyüdükcede normal yolla hamile kalmanın zor oldugunu soyledi doktorum.. ilk duydugumda cok kötü oldum sanki cocugum hiç olmicak diye düşündüm. ama çok yakın arkadasımında 5mm büyüklügünde oldugunu ve evlenmeden once dogum kontrol haplarıyla ilerlemesini onledigi bi kisti vardı evlendi ve 2. ayında hamile kaldı suan ikizleri var. ve bunun gibi bir kaç örnek duyunca etrafımdan biraz rahatladım.. demem o ki sakın ümitsizlige düsmeyin rabbim bebek isteyen herkesin dualarını isteklerini kabul eder inşallah..4 ay sonra esim gelcek inş bizimde bir bebegimiz olur. not : moral cok önemliyimiş. sitres ve sıkıntı olmamalı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…