Çikolata kisti hakkında fikirlerinizi paylaşır mısınız?

nesli58

yerle yeksan...
Kayıtlı Üye
31 Mart 2010
290
5
kızlar bende 6 ay kadar önce çikolata kistine benzer kistler olduğunu öğrendim, öğrendiğimden beri çocuk sahibi olamıcam diye çok korkuyorum...neyse şubat ayında reglim 5 gün geçti doktora gittim, kistler çok şükür baya küçülmüş ama prolaktinim yüksek çıktı bu sefer de...dostineks ve klomen kullandım, bi ara yumurtama da baktırdım, oluşmuş ve çatlamak üzereydi, gün aşırı ilişkiye girdik, hemen banyo yapmadım falan...bunlara rağmen pek umudum yoktu, çok kez negatif gördüğüm için, ama 3 gündür göğüslerimde tuhaf bir ağrı var, benim reglimden önce bile hiiiiiç ağrı sızı dolgunlaşma olmazdı, şimdi uçlarına özellikle dokunamıyorum...reglime 7 gün var ara ara bacaklarımda da ağrı oluyor...az önce dayanamadım test yaptım negatif çıktı yine, sizce çıkmamış olabilir mi, göğüs hassasiyeti önemli bir belirti midir??...nolur bişeyler söyleyin, tecrubelerinize ihtiyacım var...

Merhaba.yedi gün idrar testi için çok fazla ki sabah ilk idrarlada yapmamışsınız sanırım.Testin negatif çıkması çok normal yani.Belirtilere gelince ben gebe olduğumu öğrendikten sonra yani adetimi 2-3 gün geçtikten sonra belirtiler yaşamaya başladım.En büyük belirtimde göğüs hassasiyeti ve kasığımda olan batma hissiydi.Sonuç göğüs hassasiyeti önemli bir belirti ama sonuç için bence azıcık daha sabretmelisin.Ha son olarak kanda baktırırsan hamile misin öğrenebilirsin.

Testi erken yapmışsın
doktorların söylediği ilişkiden sonra 15 gün geçmesi gerekiyormuş testin doğru sonuç vermesi için

acaba diyorum göğüs ağrılarım yumurtlamadan mı kaynaklanıyor...tam olarak reglin başlangıcından 22 gün sonra ağrı oldu...yumurtlama o kadar uzamaz di mi????

acaba diyorum göğüs ağrılarım yumurtlamadan mı kaynaklanıyor...tam olarak reglin başlangıcından 22 gün sonra ağrı oldu...yumurtlama o kadar uzamaz di mi????
Peki adet döngün kaç günde bir?Yumurtlama için 22 gün geç ama belkide geç yumurtluyorsundur belli olmazki.Ya da adetin yaklaştı diye olabilir mi?

gebelik testi için çok erken. yumurtlamaya gelince ben geçen ay dr gittiğimde adetimden 1 hafta önce yumurtlama zamanın olduğunu öğrendim yani benimkinde 18. güne falan tekabül etti 22. olabilir belki herkesin bünyesi çok farklı

kızlarr hamılelıkte akıntının rengı degısıyormu bılıgısı olan warsaa acıl yardımmmm

Testi erken yapmışsın
doktorların söylediği ilişkiden sonra 15 gün geçmesi gerekiyormuş testin doğru sonuç vermesi için

benım yumutlama donemım 29 ıla 1 arasıydı deeme yaptık tabıkı sımdı yarın yada sonrakı gun adet gunum ama bı belırtı yok gectıgımız cumartesı ewde test yaptım - cıktı hala beklemelımıyım ya ewde bırdaha yapsam cıkarmı ??????????????????????????

Peki adet döngün kaç günde bir?Yumurtlama için 22 gün geç ama belkide geç yumurtluyorsundur belli olmazki.Ya da adetin yaklaştı diye olabilir mi?

adetim 28 günde bir gelir...hormonal bir dengesizlik olmazsa...bu arada göğüslerim hala ağrıyor...yarın sabah tekrar test yapıyım diyorum... dün çok sabırsızlanıp akşam yapmıştım...

adetim 28 günde bir gelir...hormonal bir dengesizlik olmazsa...bu arada göğüslerim hala ağrıyor...yarın sabah tekrar test yapıyım diyorum... dün çok sabırsızlanıp akşam yapmıştım...
Adetine kaç gün var?Ya canım aslında imkanın varsa bir kan testi yaptırsana kesin sonucu öğrenirsin.

Çıkabilir ama sabah ilk idrarınla yap muhakkak.Çıkmazsa da hemen üzülme normalde idrar testinde adetinin geçmesi lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…