Çikolata kisti-amh-prolaktin-hsg

Hidrosfer

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2016
476
841
Merhabalar . 2.5 yıl önce çikolata kistinden ameliyat oldum. Allaha çok şükür kistim şuan yok . 3.5 senelik evliyim . Bu güne kadar çocuk isteğim hat safhada değildi . İstiyordum ama kistim yüzünden üzülüyordum ya olmazsa diye . Ama arkadaşlarım bu kiste rağmen patır patır doğal yolla gebe kalıp doğurdu . Kafamda kistin buna engel olmadığına ikna oldum . Bu güne kadar erteleme sebebim , umutsuzluğum o garip psikoloji idi . Neyse ağustos ayında doktora gittim . Amh baktı 3.5 çıktı . Hormonlarıma baktı prolaktin biraz yüksek çıktı ilaç verdi kullandım düşmüş . Dün yine gittim bakıldı her şeye bir şey yok . Hsg istedi çektirdim . Tüplerim de açık . Ama hsg sonrası doktoru göremedim . Başka doktora raporu okuttum sorun yok dedi . Hsg sonrası ilişki olsa sorun olur mu ? Yumurtlama dönemim geliyor . Olmazsa önümüzdeki ay aşılama yaptırmak istiyorum.

Bana antibiyotik yazmış enfeksiyona karşı kullanıyorum. Dün yoğun kanama yaşadım o da şuan geçti gibi. Yarından itibaren değerlendirsem sorun olmaz di mi ?
Kanama ve antibiyotik yazmamışsınız konunuzda durumunuz benim hsg durumumdan farklı Dr ile görüşmeniz daha doğru olacaktır..

Kanama ve antibiyotik yazmamışsınız konunuzda durumunuz benim hsg durumumdan farklı Dr ile görüşmeniz daha doğru olacaktır..
Doktoruma mesaj atmıştım . 3 gün ara ver sonra devam et dedi . 3 gün ilişki yasağı var dedi . Kanamam da 1 gün sürdü geçti . Antibiyotik de tedbir amaçlı veriliyormuş enfeksiyon olmasın diye .

Doktoruma mesaj atmıştım . 3 gün ara ver sonra devam et dedi . 3 gün ilişki yasağı var dedi . Kanamam da 1 gün sürdü geçti . Antibiyotik de tedbir amaçlı veriliyormuş enfeksiyon olmasın diye .
3 tabletli bir antibiyotiğin 2 adetini o gün içtiniz değil mi? Benimde histeroskopi sonrası öyle olmuştu. Doktorunuzun tavsiyesine uyun mutlaka kuzum

3 tabletli bir antibiyotiğin 2 adetini o gün içtiniz değil mi? Benimde histeroskopi sonrası öyle olmuştu. Doktorunuzun tavsiyesine uyun mutlaka kuzum
Evet içtim . Ama bana 3 tablet değil de baya bir kutu antibiyotik yazmış . Devam edip etmeme konusunda kararsızım . Yumurtlama dönemim geldi . Belki bir ümit kendiliğinden olur diye denemek istiyorum.

Evet içtim . Ama bana 3 tablet değil de baya bir kutu antibiyotik yazmış . Devam edip etmeme konusunda kararsızım . Yumurtlama dönemim geldi . Belki bir ümit kendiliğinden olur diye denemek istiyorum.
Yaaaa kuzum inan bilemedim kiii.. herşey gönlünce olsun dualarımdasın inşallah kalbindeki herşey gerçek ve nasip olur en yakın zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…