Çıkmazlardayım.. ne olur bana akıl verin

Onurunu kir! Kufret! Anlasin nerene kadar geldigini artik. Hala onu kirmama derdindesin, ama sen parmparcasin resmen. Tas olsa catlar. Bu nasil stressli bi hayat ya.

Onurunu kir! Kufret! Anlasin nerene kadar geldigini artik. Hala onu kirmama derdindesin, ama sen parmparcasin resmen. Tas olsa catlar. Bu nasil stressli bi hayat ya.

bugün söyledim zaten şimdiye kadar söylemiyeyim dediğim her şeyi söyledim

Valla resmen hem hizmetci hem de eşinizin bakıcısı olmuşsunuz. İlk ve son kez isteklerinizi söyleyin baktınız değişmiyor. Basın tekmeyi bu ne be siz evin hem erkeği , hem kanınısınız . Eee eşiniz o evde fazlalık ve yük

Temızzlık senın grevın ben nıye yapayım dyrsa para kazanmakda senın grevın ben nıye calışyrum de bukadar fedakarlık yaparsan tepene cıkar ıste bence saglam bı kavga yap evden kov snra paasa pasa gelır affet demeye

Yorum yazmıcaktım ama cocuk benden değil cümlesini görünce kan beynime sıçradı
Anan baban adam edememiş seni ben mi edicem de ve koy kapıya... Bi çöp atmaktan aciz bi adam ben bi evin reisiyim demesin rica ediyorum...
babası gibi olmak istemeyenler de nedense babasının kopyası oluyo...
Ayrıca bak gene dellendim Namusuna nasıl laf eder o senin yorumları okumadım ama o cümlesinin üstüne haddini bildirdin inşallah?

Olabilir bu ya ben bile anneme daha tam sarılıp opemem yapı olarak soğugum.. Bence alışmış o sizi elestirmeye ezmeye Size bunları yaptıkça ego tatmin ediyor kimsede bunları yapmamalı eşine... halimiz vaktiniz de var oglunuzu kendinizi düşünün

Kader değişir istersen tabiki,öncelikle sabrına hayran kaldım! ama karşında bir odun var, farkına var artık!ne demek çocuğa bendenmi demek nasıl sineye çekersin bu sözü?......Güzel bir cinnete bakar aslında ama, gerçekten çok sinir bozucu bir adamla yaşadığının farkındaysan artık dur demenin vakti gelmiş geçiyor!

hem çalışıp kendi ayakları üstünde durabilecek birisiniz, hem bu adamı böyle çekiyorsunuz... Her istediğini yaparak, evi siz geçindirerek, onun elini sıcak sudan soğuk suya sokturmayarak hatayı siz yapmışsınız.Ne demek kavga çıkmasın diye alttan almak? Adam sizi pasif görmüş yapmış yapacağını, çocuk benden değil noktasına kadar getirmiş. Yazık.Üzülüyorum.Bu kadar pasif olmayın adamlara karşı.

Bazı insanlar vardır dünya yansa umru olmaz diye, yani bu saatten sonra değişmesini beklemeyin. Anlattığınız kadarıyla özverili ve sabırlı bir insansınız siz ona fazlasınız, kendi ayaklarınız üzerinde durabiliyorsunuz. Çok ağır şeyler de söylemiş, değerinizi anlaması için bişeyler yapın derim.

Yani çevirir tabi altta kalanın canı çıksın hesabı eyvallah etmicen

Canim sen kendini neden bu kadar perişan ettin'ki sen başta hamilesin senin değil onun sana hizmet etmesi gerekir. Sen iki kişisin karnindaki bebeği taşimak kadar zor bir şey yok, ben doğum yapali 3 ay oldu. 37 haftamda işi biraktim ev kredisi var diye mecbur eşime yardimci oldum. Yeri geliyor yemek yapamadim, eşim yapti midem ağzima gelirdi o koşar yapardi ben dinlenirdim. Hatta son aylarima doğru eşim temizlik yapardi. Kizim 3 aylik kolik bir bebek surekli agliyor kucakta evi toplayamasam bile esim toplar hatta bebeği alip cik biraz balkona der .
Kendini sakin bu kadar değersiz kilma !
Ne demek sana her şeyi yıkmak !
Ne demek sana yardimci olmamak
Zaten şu evliliklerin bitmesinin sebebi
Her zaman erkek çalistiğinda sanki dunyanin en buyuk isini yapiyor gibi olmasi ikinci cep telefonlari ucuncusu kadinlarin kendisini önemsememesi.

Çocuğun benden olduğu ne malum diye bir cümle okudum ve anladım ki siz boşa kürek cekmissiniz . Eşek olursan semer vuran çok olur derler. Allah kurtarsın . Siz ipin ucunu çoktan kacirmissiniz. Tavsiyem ayrılın. Hiç uzatmanin alemi kalmamış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…