Çift yumurta ikizleri

zeynonun annesi hamile

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2024
7
1
32
Merhaba 19haftalık olduk bizde ve bu haftadan sonra olacakları merak ediyorum açıkçası çok fazla oturamaz oldum karnımdaki gerilmeler nefes alıp vermekteki zorluğum çok fazla yürümek istemeyişlerim hemen yorulmalarım 69 kilodayım cokda değil ama daha bu haftalarda bukadar hissettiysem sonlara doğru nasıl olur merak ediyorum nefes darlığı çekerim diye korkularım var yaşayan bu sebepten doğumun hemen olmasını isteyen var mı acaba bu haftadan sonrası için bilgilerinizi yazarsanız çok mutlu olurum 🩷

Merhaba 19haftalık olduk bizde ve bu haftadan sonra olacakları merak ediyorum açıkçası çok fazla oturamaz oldum karnımdaki gerilmeler nefes alıp vermekteki zorluğum çok fazla yürümek istemeyişlerim hemen yorulmalarım 69 kilodayım cokda değil ama daha bu haftalarda bukadar hissettiysem sonlara doğru nasıl olur merak ediyorum nefes darlığı çekerim diye korkularım var yaşayan bu sebepten doğumun hemen olmasını isteyen var mı acaba bu haftadan sonrası için bilgilerinizi yazarsanız çok mutlu olurum 🩷
Gebelik yaşamadığım için bir bilgim de yok ancak umarım sağlıkla kucağınıza alırsınız lütfen bana da dua eder misiniz daha çok yeni evliyiz ancak çok istiyoruz hele ki ben daha çok istiyorum annelik duygusunu yaşamak karnında bi can ile bütünleşmek bunları çok istiyorum dua eder misiniz hamişlerin duası kabul olurmuş ❤️

Gebelik yaşamadığım için bir bilgim de yok ancak umarım sağlıkla kucağınıza alırsınız lütfen bana da dua eder misiniz daha çok yeni evliyiz ancak çok istiyoruz hele ki ben daha çok istiyorum annelik duygusunu yaşamak karnında bi can ile bütünleşmek bunları çok istiyorum dua eder misiniz hamişlerin duası kabul olurmuş ❤️
Aminnn çok teşekkür ederim 🥰
Etmez olurmuyum Rabbim hayırlısıyla Kolaylıkla sizede anne olmayı nasip etsin inşallah en yakın zamanda hemde🩷 🤲

27. Haftada doktoruma “nolur beni doğurtun” diye diye gidiyordum 😂 ben 17 kilo almıştım, 36. haftada doğum yaptım. Üzgünüm ama tam da bundan sonra ağırlaşacaksınız ve kilo artışı olacak. Ben 16. haftaya kadar 2 kilo vermiştim ve bulantım yoktu yiyordum yani. Tuzlu tüketmeyin, müthiş ödem yapıyor eşimin çoraplarını giyiyordum onlar bile sıkıyordu ayaklarımı ama ben salatalık turşusu yiyordum sürekli🫢

İşte korktuğum ve beklediğim cevap😂 ben son 3 haftadır yemeye başladım inanılmaz mide bulantım vardı aksi gibi kusmam yoktu bu aya kadar toplasan 10 kere kusmamısımdır ama akla gelebilecek herseyden iğrendim abartısız hemde yeni yeni bişeyler yiyorum halada tam açılmış değil midem ama bi başlarsam felaket yerim biliyorum 😂 normalde panik atağım nefes darlığım var eğer olurda kilo almaya ve yemeğe başlarsam kesin nefes alamam diye çok korkuyorum tuzlu değilde çok Tatlı yemek istiyorum aylardır çay içmiyorum yeni başladım tek başına bir demlik çay içiyorum ve bol şekerli Allah sonumu hayır etsin kolay etsin 😂

Öncelikle Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🙏. Hiç korkma, güzel düşün güzel olsun. 37+5 de sezeryan oldum. Son haftalarda biraz ağırlaştım o kadar ama ev taşıdım, şehir değiştirdim, bütün işlere de koşturdum. Hedefim 37. Haftaydı , o haftada da doğdu benim cinconlar. Nefes darlığı falan yaşamadım. 65 kg ile başladım 82 kg ile bitirdim. Kötü senaryoları düşünmeyin, bir daha bu günler gelmeyecek tadını çıkarın. Sevgiler.

Öncelikle Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🙏. Hiç korkma, güzel düşün güzel olsun. 37+5 de sezeryan oldum. Son haftalarda biraz ağırlaştım o kadar ama ev taşıdım, şehir değiştirdim, bütün işlere de koşturdum. Hedefim 37. Haftaydı , o haftada da doğdu benim cinconlar. Nefes darlığı falan yaşamadım. 65 kg ile başladım 82 kg ile bitirdim. Kötü senaryoları düşünmeyin, bir daha bu günler gelmeyecek tadını çıkarın. Sevgiler.

X