Çift tarafli granit tava mucizesi :)

moda tas ogrt

İkiz annesi 👩‍👧‍👦❤
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2014
3.263
5.831
Hanımlar, bir youtube r da gördüğüm cift tarafli tavayı araştırmaya karar vermiştim, fiyat performans olarak nasıl, hangi markayı almalıyım, epey araştırdım. Sonunda scheffer marka aldik. Ve ikinci günü tavuk patates mantar yemeği denedim , hiç böyle lezzetli tavuk yememisiz. Gerçekten mükemmel oldu. Bugün de karnıbahar, patates ve havuç yaptım. Çok az yağla altlı üstlü çevirerek pisiriyorsunuz. Kısık ateşte pişirmeye dikkat etmeliyiz yalniz. Yemekler kendi buharında çok lezzetli ve yumuşacık oluyor. Kapağındaki lastiği sayesinde kesinlikle sızdırma yapmıyor, rahatlıkla cevirebiliyorsunuz.
Ben çok memnun kaldım size de tavsiye ederim . Çok pratik lezzetli yemekler için birebir. Ayrıca balıkta pisirilebiliyor.

Schafer o kadar berbat bir marka ki, reklamlar bende etki yaratmıyor
Reklâm yapmadım ki, sadece memnun kaldigin bir üründen bahsettim . Bu tavanın pek çok markası var. Dilediğinizi alabilirsiniz , araştırma yaptigimda en çok bu markayı önerdiler, ben de o 'nu tercih ettim .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…