Göz Makyajı Çift Kuyruklu Eyeliner Nasıl Yapılır?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Guzellikvebirece

Güzellik Youtuberı
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2014
49
30
32
Herkese merhaba!

Biraz 50'ler, biraz 60'lar makyajından ilham alarak hazırladığım "Çift Kuyruklu Eyeliner" makyajımı sizlerle paylaşmak istedim.

Bir arkadaşımın söylediğine göre Türkan Şoray makyajı olmuş O gözle bakınca ben de bayağı benzettim, sizce de benzemiş mi?

ZATEN ÇOK GÜZELSİN MAŞŞALLAH
MAKYAJDA SÜPER OLMUŞ BEN ÇOK BEĞENDİM, TAM BENİM TARZIM

bu arada tekniklerde oldukça başarılı, peki göz altı morluklarına nasıl bir makyaj öneriyorsunuz.hele ki o morluklar genetik ve panda gibiyse?

bu arada tekniklerde oldukça başarılı, peki göz altı morluklarına nasıl bir makyaj öneriyorsunuz.hele ki o morluklar genetik ve panda gibiyse?

Göz altı morluklarını bence en güzel somon rengi, pembe alt tonlu correctorlar kapatıyor. Üzerine de kapatıcı uygulandığında çok sağlıklı bir görünüm elde ediliyor diye düşünüyorum :)

gercekten cok hos cok begendim.yanlız sunu sormadan gecemicem kirpiklerin normaldemi bukadar uzun yoksa kirpiklerin için kullandıgın özel bişi varmı gercekten rimelle harika görünüyolar

Çok güzelsin maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…