Cift cizgiyi gördüm....

Askisi

Kizimiz ile cekirdek aile
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2007
1.684
4
Selam kizlar, o kadar cok mutluyum ki:))) cift cizgiyi gördüm...bu sabah idrar testini yaptim ve o kadar güzel bir cizgi ki o kadar cok belirgin ki:)))delikafadulden hele sükür cift cizgiyi gördümzemuszemus:nazar:
yarin doktora gidip kan testi yaptiricam emin olmak icin ama %99 hamileyim...ayyyyy aslinda ben yapmak istemedim yani tek cizgi görmek istemiyorum, esim israr edince gittim yaptim, bekledim ve gördüm!!! :emir_bebek: aglayarak esimin yanina gittim ona da gösterdim:))) cok mutluyuz ama esimin dedigi gibi kan testi daha önemli...

yarin kan testi yapicam ya, o zaman hemen ögrenebiliyormuyum hamile olup olmadigimi, yani sonuclar hemen cikiyor mu??
ay cok heycanliyim, haykirmak istiyorum ama su an yapamiyorum...yarini bekliyecez...hatta annem sordu bana bende kirmizilari gördüm dedim, sürpriz yapmak istiyorum daa...
ay ne diyeyim kizlar cok mutluyum, Allah en sonunda bize de insallah nasip etti...Allah her isteyene de versin insallah...:emir_bebek:

canım hayrılı uğurlu olsun. inşallah bende görürüm o çift çizgiyi...darısı bizlerin başına

Tebrık ederim canımmm Allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın. Kan testı ozel hastanelerde 2 saat sonra verılıyor. Canım adetten kac gun sonra test yaptın?belirtılerın nelerdı sık idrar cıkma vs. varmıydı?

tesekkürler kizlar, Allah sizlere de nasip etsin insallah...
ben kadin doktorunma gidecegim, onlarda kan aliyorlar ama ne zaman ögrenirim bilmiyorum:)) insallah yarin ögrenirim:))
belirtilerim vardi aslinda : 18 ila 22 si arasi olurdu adetim ama 4 gün gecti iste olmadi, karin agrisi vardi sanki adet olacak gibi, migde yanmasi, gögüs agrisi, bel agrisi, sik sik acikma ve tuvalete gitme...yumurtlama tarihimde de hafif lekelenme olmustu...

canım hayırlı olsun rabbim kucağına almayı nasip etsin cok sevindim..opuyorumnanaktan
bakk (şey bem kem küm) topiği uğurlu demiştik bak tuttu..:lepi:
yeniden tebrikelr canımmm..inşallah bizlerede görmek nasip olur o cizgiyi..:Saruboceq:

fakat alt karın bölgemde ve kasıklarımda ağrı var.sizce bu normalmi yoksa dış gebelik olabilir mi?lütfen bu konuda tecrübeli arkadaşlar cevap yazarsa sevinirim.

fakat alt karın bölgemde ve kasıklarımda ağrı var.sizce bu normalmi yoksa dış gebelik olabilir mi?lütfen bu konuda tecrübeli arkadaşlar cevap yazarsa sevinirim.

Ben bu ay ilk kez korunmasızdım kimyasal gebelik yaşadım ilk başta dış geebelik falan sandılar
alt karında çok ağrı vardı sol tarafta özellikle
adet oldum doktora gittim kimyasal dedi
Dış gebelik de hemen belli olan bir şey değilmiş
Aklına kötü şeyler getirme inşallah güzel bir hamilelik geçirir sağsalim bebişini kucağına alırsın

canım hayırlı olsun rabbim kucağına almayı nasip etsin cok sevindim..opuyorumnanaktan
bakk (şey bem kem küm) topiği uğurlu demiştik bak tuttu..:lepi:
yeniden tebrikelr canımmm..inşallah bizlerede görmek nasip olur o cizgiyi..:Saruboceq:

vallah haklisin o topikte birseyler var:))) herkes oraya yazsin:)))olumunekankayizsmile
insallah canim, Allah herkese nasip etsin:asigim:

tebrikler canım.çok sevindim.dün sabah 8.30 itibariyle ben de çift çizgiyi gördümhihoyyyt

ah canim cok sevindim:teytey: zaten dün ilk basta bakmistim birseyler yazdin mi diye...Allah insallah zamani gelince kucagimiza almayi nasip eder canim...Allah isteyen herkese nasip etsin:Saruboceq:

ben yinede emin olmak icin birazdan kan testi yaptirmaya gidecem...

herseyin hayirlisi hanimlar, cok tesekkür ederim insallah herkes bu duyguyu tadar:Saruboceq:zemuszemus
bende birazdan gidip kan gtesti yaptiracam, insallah hamisimdir... aslinda benimde hala karni agrim var ama belki yeni oldugu icindir...insallah hersey yolunda gider...gelince kizlar ben buraya tekrar yazarim...:nazar:

Günaydinlar kizlar...zemuszemus
insallah yeni hamislerimiz vardir bugün...:CüvCüv:
Kadin doktoruma telefon etmeden gittim kan vermek icin ama cok erkenmis... dün idrar testinde belli olmustu ama kan testi icin beklemeliyim...haftaya randevum var...o zaman gel belkide ultasonda da gözükür dedi hemsire..insallah...:Saruboceq:
karnim cok agriyor hele de alt kisimlari...sordum ve normal dedi simdi alt taraflar ceker ondan agrin olur dedi...
peki test pozitif cikti, hamile oldugumu söyleyebilirmiyim dedim, evet dedi...ama, Allah korusun, kanaman olursa gelmelisin hemen dedi...
herseyin hayirlisi insallah...Allah büyüktür...

Günaydinlar kizlar...zemuszemus
insallah yeni hamislerimiz vardir bugün...:CüvCüv:
Kadin doktoruma telefon etmeden gittim kan vermek icin ama cok erkenmis... dün idrar testinde belli olmustu ama kan testi icin beklemeliyim...haftaya randevum var...o zaman gel belkide ultasonda da gözükür dedi hemsire..insallah...:Saruboceq:
karnim cok agriyor hele de alt kisimlari...sordum ve normal dedi simdi alt taraflar ceker ondan agrin olur dedi...
peki test pozitif cikti, hamile oldugumu söyleyebilirmiyim dedim, evet dedi...ama, Allah korusun, kanaman olursa gelmelisin hemen dedi...
herseyin hayirlisi insallah...Allah büyüktür...

hadi bakalım hayırlısıyla inşallah Allah sağ salim kucağımıza almayı nasip eder bebişlerimizi:nazar::ecrin_bebek:
ben de işten erken çıkabilirsem gidicem doktora.buranın milli eğitimi biraz gıcık izin almak sorun oluyo:KK43:
benim de alt karın bölgemde ve kasıklarda ağrı var.normalmiymiş bu durum?neyseki öyle kahverengi akıntı falan yok.senin kasıklarında da ağrı varmı canım ya?dış gebelikse diye korkuyorum ben.

hadi bakalım hayırlısıyla inşallah Allah sağ salim kucağımıza almayı nasip eder bebişlerimizi:nazar::ecrin_bebek:
ben de işten erken çıkabilirsem gidicem doktora.buranın milli eğitimi biraz gıcık izin almak sorun oluyo:KK43:
benim de alt karın bölgemde ve kasıklarda ağrı var.normalmiymiş bu durum?neyseki öyle kahverengi akıntı falan yok.senin kasıklarında da ağrı varmı canım ya?dış gebelikse diye korkuyorum ben.

canim pozitif düsün, cift cizgiyi gördük iste:)):nazar:
sordum hemsire hanima karnim agriyor cok dedim, (kasiklarim agriyor, karnim agriyor, gögüslerimi zaten elleyemiyorum), normal dedi cünkü daha yeni ve cekme olabilir dedi...haftaya daha ii anlariz artik, bilmem 1 hafta nasil gececek de...
ama bu aksam annemleri, kayinvalidemleri arayip söyleriz nede olsa pozitif cikti...zaten bekliyorlardi... korkma yani canim insallah hersey yolunda gider...zemuszemus:nazar:

ben hala inanamiyorum, testi saklamistim, bazen gidip bakiyorumalkisalkisalkis

ben hala inanamiyorum, testi saklamistim, bazen gidip bakiyorumalkisalkisalkis

sorma ben de hala şoktayım.ben de sakladım testi.ama diyorum çok da umutlanmayayım bari.az önce başka bi topikteydim.idrarda pozitif çıkmış kanda negatif.güvenmeyin idrar testlerine yanıltıcı olabiliyor diyor bu durumu yaşayan arkadaşlar.benim de aklıma kötü kötü şeyler geliyo.bugün bi kaç test daha alıp yeniden yapcam.işten izin alamadım çünkü doktora gidemiyorum:KK43:

sorma ben de hala şoktayım.ben de sakladım testi.ama diyorum çok da umutlanmayayım bari.az önce başka bi topikteydim.idrarda pozitif çıkmış kanda negatif.güvenmeyin idrar testlerine yanıltıcı olabiliyor diyor bu durumu yaşayan arkadaşlar.benim de aklıma kötü kötü şeyler geliyo.bugün bi kaç test daha alıp yeniden yapcam.işten izin alamadım çünkü doktora gidemiyorum:KK43:

aslinda benimde aklima geldi acaba alsam da yapsam diye ama yapmadim bilmyiorum...o tür seyleri düsünmek istemiyorum zaten...mutluyum bosver:lepi:

canim bende gittim tekrar test almaya kalmamis, aksama eve getirecekler siparis ettim...aksam tekrar yapicam...ama ilk pozitifi gördügümüz icin bence hamisiz kiz:)):lepi:zemuszemus:nazar:

X