Cicili Bicili Aksesuarlar...

merhaba bayanlar

ürünlerimi beğenmediniz mi hiç talep olmadı piyasanın çok altında fiyatlarım sizlerin istekleri doğrultusunda da ürün çalışıyorum bir sipariş için özel mesaj ya da alıntı yaparak istediğiniz modeli belirtiniz...

hastane çıkışı ve bebek mevlüdü için tulumlarımız. istenilen renk tül ile çalışılır...

$IMG_1400.jpg $IMG_1407.jpg

Anam gamze dur nereye gidiyosun neden kapatıyosun ya daha ben yaz için sipariş vericem dur bekle azıcık daha yeni modellerin yok mu haziran da sipariş vericem inşallah kısmetse :KK16::KK16::KK16: kızım bayramda teyzesinin yaptığı tütü eteği giyecek inşallah kısmet olursa

Anam gamze dur nereye gidiyosun neden kapatıyosun ya daha ben yaz için sipariş vericem dur bekle azıcık daha yeni modellerin yok mu haziran da sipariş vericem inşallah kısmetse :KK16::KK16::KK16: kızım bayramda teyzesinin yaptığı tütü eteği giyecek inşallah kısmet olursa

gitmiyorum bir yere cnm yaptığım modelleri ve netten örnek fotolar ekledim senin beğendiğinde olursa foto atarsın bana :KK34: millet prenses görsün bayramda:KK16::KK16: :KK9::KK9:

gitmiyorum bir yere cnm yaptığım modelleri ve netten örnek fotolar ekledim senin beğendiğinde olursa foto atarsın bana :KK34: millet prenses görsün bayramda:KK16::KK16: :KK9::KK9:

:KK70: :KK70: :KK70: zaten sizinlede paylaşıcam giydiği zaman cimcimem benim teş.ederim :KK16::KK16::KK16: tamam canım seninkileri inceliyeyim haberdar ederim haziranda almayı düşünüyom kısmet olursa inşallah

X