Sivilceli Ciltler Çıban İzleri 😖😖😖

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

Sule2626

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2020
33
18
30
Kızlar merhabalar.Stresli bir dönem geçirmiştim Benim tam bacağımın kalcayla birleştiği kismimda iki yerde deri altı kocaman sivilce çıktı birde karnimda..Daha doğrusu Ben sivilce sandım oynadım falan sonra doktora gösterdim çıban kıl kökü iltihabı dedi .Terleyen yerlerde oluyormus.Fucidin krem verdi Ama o diyene kadar krem verene kadar ben tabi oynadım falan çıbanlar geçti ama morumsu kahverengimsi iz kaldı.Çürük gibi sanki nasıl geçer çok rahatsız oluyorum kreme devammi etmeliyim ?

Geçmiş olsun canım benimde yüzümde ergenlikten kalan izler vardı sivilce izleri doktora görünmedim açıkcası ama annemin tavsiyesi üzerine ekşi elmanın kabuğunu sörmüştüm faydasını gördüm bu Arada aleoverada çok iyi geliyor

Canım çok teşekkürler öncelik le..Ekşi elma derken bu mayhoş yeşil elmaninmi canim?Alovera Jelide elma kabuğu da kaç gün mesela

Canım çok teşekkürler öncelik le..Ekşi elma derken bu mayhoş yeşil elmaninmi canim?Alovera Jelide elma kabuğu da kaç gün mesela
Aynen mayhoş yeşil elma canım. Ben sabah kalkıp yüzümü yıkadığımda sürüyordum zaten rahatsız edici Bi yanı olmuyo şeffaf sonuçta. kahvaltımı falan yaptıktan sonra da yıkadım düzenli hergün Bi kere yapmaya çalıştım ama temiz Bi cilde uyguladıktan sonra zamanı kendin ayarlayabilirsin

Sağol canım bende deneyeyim inşallah geçer böle kahverengimsi gibi insan sınır oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…