Chopard Wish EDP yada Lacoste Touch Of Pink EDT bayan parfümünü mü almalıyım?

yarenbaysal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2010
7
0
bu parfümlerden hangisini alsam diye karar veremedim her iksininde kokusunu bilmiyorum internetten alacağım yorumlarınızı bekliyorum kızlar
1- Chopard Wish EDP Bayan Parfümü 75 ML
2- Lacoste Touch Of Pink EDT Bayan Parfümü 90 ML

Lacoste Touch of Pink
Lacoste Love of Pink

açıkçası ben de merak ediyorum bu parfümleri.. kullanan arkadaşlar yorum yaparsa çok seviniriz

Ben kullandım,

Wish çok ağır bir koku genelde kış aylarına uygun ve bende çokta kalıcı olmadı, herkesin beğeneceği tarzda bir koku değil, ben beyaz tenliyim bana pek gitmedi, esmer tenlilere daha uygun bence

Touch Of Pink çok şirin bir koku, hafif ama kalıcı, genelde beyaz tenli kadınlara uygun olduğunu düşünüyorum, hafif bir çiçek kokusu

touch of pink kullanıyorum gerçekten çok güzel bir koku. ama maalesef pek kalıcı değil o kadar alıştım ki bırakamıyorum benim bir parçam gibi geliyor artık bana ama sürdükten bir saat sonra eser kalmıyor. şimdi o ayarda daha kalıcı parfüm arıyorum ben de ama bu işlerden de pek anlamıyorum açıkçası. gerçi bu parfümün kalıcılığı tene bağlı derler belki bana gitmedi ama kokusu gerçekten süper.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…