Bebek İkinci El chicco kangru, fisher price dönence,sıfır linens battaniye,mothercare astronot tulum-konu kapandi

zeynepcokkal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2013
108
1
merhaba

aşagıdaki linklerde yer alan ürünler;

0-3 ay sıfır gibi mothercare marka astronot tulum-40tl
chicco marka az kullanılmış bel destekli kanguru-90 tl
linens marka bebek battaniyesi-hiç kullanılmadı-15tl
fisher price dönence-25 tl

Mothercare astronot tulum 0-3 ay - Mothercare Bebek Giyim sahibinden.com'da - 136212613
Chicco you and me physio comfort black kanguru - Chicco Bebek Kanguru sahibinden.com'da - 137616703
Linens marka sıfır şirinler desenli bebek battaniyesi - Bebek sahibinden.com'da - Pasif İlan - 142136633
Fisher Price Sevimli Gezegen 2 in 1 Dönence - Bebek Oyuncakları Alışverişte İlk Adres sahibinden.com'da - Pasif İlan - 142135714

toplu hepsini alana 150 tl.
ilgilenenler mail atsın lütfen oradan görüşelim zeynepcokkal@gmail.com

dönencenin resmini gönderirmisiniz aysegul-cihan@hotmail.com

arkadaşlar ilginenen yokmu?almak isteyenler ile pazarlık yaparız:)

slm dönence ve astronot tulum en son ne kadar olur ? pazarlık yaparız demişsiniz :)))

merhaba,

oncelikle nerde oturuyorsunuz?ben beylikduzundeyim oralara yakinsaniz elden de teslim ederiz.astronata 40,donenceye 25 demistim.donence 20,astronot 35 olsun 55 tl olsun.buraya isteyken giremiyorum mail adresinden devam edelim ilgilenir iseniz.zeynepcokkal@gmail.com den devam edelim.

sevgiler

Battaniye satılmıştır. Diğerleri duruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…