Bebek İkinci El Chıcco band yurutec cok ucuza ,sallanan beyaz mobılya besık set

Ankaradan ihtiyacı olan yokmu?ozelcan bebeden aldım yarı fiyatına sıfırdan farksız. .

Cibinlik tek satılmıyor ayrı ayrı almak ısteyen olursa cıbınlık ve cıbınlık demiri beraber satılıyor.

ACİl cok temız ıcınde sayılı yattı fiyatı acil olduğundan son olarak 375 tl ye İNDİRDİM

Uyku setinin fiyatı çok fazla yaa kargoyla falan baya pahalı olcak
Evet sizde haklı olabilirsiniz.Urunler piyasada her bütçeye uygun bulunabiliyor kalite açısından farklılık gösterebiliyor. 170 tl ye aldığım üründe yorganini bile kullanmadım sayılı yatağında uyudu kızım Nitekim hala bizimle uyuyor.nerdeyse sıfır gibi tabi ben neticede ikinci el olduğundan ötürü yarı fiyatına veriyorum çok istediğimi düşünmüyorum.

tabi canım sende haklısın tabi inşallah en yakın zamanda alıcı bulursun iyi Satşlar teşekkür ederim :)

tabi canım sende haklısın tabi inşallah en yakın zamanda alıcı bulursun iyi Satşlar teşekkür ederim :)

Teşekkür ederim sizde inşallah bütçenin uygun ürün bulursunuz.Sanirim Mersinde siniz.ben mersinliyim de yazları oraya gelebiliyorUm ancak.iancak.iyi aksamlar

Inşallah canım teşekkür ederim. .evet mersinde oturuyordm 13 yıldır falan evlendm şuan d.bakırdaym Eşimin tayini çıktı malesef buraya geldik bittikten snra görev tekrar mersin düşünüyoruz inşallah.

Inşallah canım teşekkür ederim. .evet mersinde oturuyordm 13 yıldır falan evlendm şuan d.bakırdaym Eşimin tayini çıktı malesef buraya geldik bittikten snra görev tekrar mersin düşünüyoruz inşallah.

Rica ederim.Hayırlısı olsun tekrar dönersiniz inşallah.

Mobilya beşik,yatağı,alezi,Korumalıklı tam takım uyku seti,Cibinlik demiri ve cibinliği hersey dahil sadece 370 tl

X