Chance mi Coco Mademoiselle mi?

theraven

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2012
1.335
2.128
Merhaba kızlar.
Uzun yıllardır kullanmış olduğum parfümüm Davidoff - Cool Water'ı değiştirmek istiyorum ve bi kaç haftadır parfüm arayıslarına girdim ve sonunda seçenekleri 2 parfüme kadar düşürebilmeyi başardım. :KK9:
Şu anda bir kolumda Chanel - Chance diğerinde ise Chanel - Coco Mademoiselle var denemek amacıyla sıkmıştım. Ama bir türlü işin içinden çıkamıyorum. Sabahtan beri bi onu kokluyorum bi diğerini sanırım ikisine de aşık oldum, yardımınıza ihtiyacım var. :26:
24 yaşındayım ve beyaz tenliyim. Sizce hangisini almalıyım? Bu zamana kadar hep hafif parfümler kullandım Cool Water ya da Light Blue gibi. Ama artık biraz daha çekici bir parfüm istiyorum ikisi de tam aradığım gibi. Fiyatları uygun olsa dayanamayıp ikisini de alıcam ama çok pahalılar..
Denemiş olanlar fikirlerinizi bekliyorum. :KK34:

Gerçekten ikisi de çok güzel kokular fakat bana sorarsan Chance kesinlikle. Kendisi benim vazgeçilmezim ve Chanel üretimi devam ettirdiği sürece de kesinlikle öyle kalıcak. Kendisini arada aldatsam da en birincim o :)

Bilmiyorum ya çok kararsız kaldım :KK30: Ben de Chance'e daha yakınım sanki o daha çok hoşuma gitti gibi ama sonra Coco Mademoiselle'i kokluyorum aklım onda da kalıyo ona da kıyamıyorum. :KK52: Birbirlerini de andırıyo sanki kokuları?

ben Chance kullandm o kadar içime sinmemişti. şuanda coco madamoiselle kullanıyorum. yolda çevirdikleri oluyor ismini öğrenmek için

Coco Mademoiselle

burda tavsiye üzerine hemen d&p parfümeriye daldım ve kokladım o andan beri hala onu kullanıyorum:KK16:
kokusunu merak edip soran o kadar kişi varki hele bide beyaz tenliysenn:KK76:

Coco Mademoiselle

burda tavsiye üzerine hemen d&p parfümeriye daldım ve kokladım o andan beri hala onu kullanıyorum:KK16:
kokusunu merak edip soran o kadar kişi varki hele bide beyaz tenliysenn:KK76:

:KK52: aslında Chance'i koklamadan önce Coco Mademoiselle'di kesinlikle tercihim ama koklayınca işte kafam karıştı. Sanırım Chance kullanan çok fazla kişi var o yüzden Coco'yu seçicem büyük ihtimalle :KK16:

:KK52: aslında Chance'i koklamadan önce Coco Mademoiselle'di kesinlikle tercihim ama koklayınca işte kafam karıştı. Sanırım Chance kullanan çok fazla kişi var o yüzden Coco'yu seçicem büyük ihtimalle :KK16:

ikisi de aynı koku ailesinden oldugu için kafan karışmıştır..coco mademoiselle in havası,çekiciliği,kendini özel hissettiren kokusu chance ta yok bence..ve chance ı artık herkes kullanıyor..coco yu da öyle ama chance daha çok

ikisi de aynı koku ailesinden oldugu için kafan karışmıştır..coco mademoiselle in havası,çekiciliği,kendini özel hissettiren kokusu chance ta yok bence..ve chance ı artık herkes kullanıyor..coco yu da öyle ama chance daha çok

haklısın canım benziyor kokuları. aslında o kadar fazla kullanan görmedim coco mademoiselle'i ben ama chance kullanan çok gerçekten. seçebildim sonunda teşekkürler yardımınız için :KK34:

zaten seçmişsin ama ben de coco matmazel diycektim:)
kokuları benziyor ama yine de matmazelin kokusu daha doğal geliyor chance a göre.ama chanelin kokularında bir yapaylık seziyorum ben seviyorum ama bağlanamıyorum o yüzden

ben 7 yıldır chance kullanıyorum.kesinlikle vazgecemedıgım bir koku. kullanmaya başlayan başka koku kullanamaz. ayrıca herkes kullansa bile chance herkesin üzerinde okadar farklı kokuo.. sanırım hayatm boyunca chance bnm için 1 olcakk :KK8:

X