Çeyizimin temel parçaları. Ve fikrinize ihtiyacım var

cerenozlemk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2015
258
167
29
kızlar merhaba ben yeni katıldım aranıza. çoğunuzun çeyizlerine baktım hepiniz zevklisiniz o yüzden sizin fikrinizi almak istedi.m önce aldıklarımı paylasıyım :))

12 kişilik yemek takımım
2738317_0_b.jpg

karaca 12 kişilik çatal kaşık bıçak takımım
karaca-rio-91-parca-catal-kasik-bicak-seti_2-z.jpg

karaca çelik tencere setim
pr_01_11382_max.jpg

granit tencere seti
6123899_0_b.jpg

6 kişilik kahvaltı takımım
karaca-kahvalti-takimlari-kac-parca.jpg

keramika 2 kişilik kahvaltı takımım
2015827142148_10377545_829954583713156_580220835598347908_n.jpg

işte bunlar.
edit. aşağıdaki ekli olan pembe mavi yemek takımları ve bordo çkb setini almadım. Aldıklarım ilerleyen sayfalarda:)

Eklentiler

• evidea-mytfak-ONS515_1.jpg
    evidea-mytfak-ONS515_1.jpg
    34,2 KB · Görüntüleme: 2.506
  • evidea-mytfak-ONS516_1.jpg
    evidea-mytfak-ONS516_1.jpg
    30,2 KB · Görüntüleme: 2.186
  • evidea-mutfak-SVO2535_1.jpg
    evidea-mutfak-SVO2535_1.jpg
    5,3 KB · Görüntüleme: 1.984
Son düzenleme:
Öncelikle aldıklarını çok sevdim. Misafir yemek takımın ve kahvaltı takımın bana çok hitap ediyor. Maşallah diyeyim :nazar:

Canim şimdi soruna geleyim iki takımı birden alıp ikisine birden mi aynı çatal bıçak takımını uydurmak istiyorsun? O zaman biraz işin zor ki bordo da bence pek olmaz gibi. Eğer sadece ikinci takımı alacaksan #tobosoludulcinea nin Dulcinea nin ceyiz topiginde benimde çok beğendiğim günlük çatal bıçak takımı var. Hemen ilk sayfada görebilirsin. Kütahya porselen den almış sanırım. Ona bi bakmalisin. Çok güzel. Bu arada bende daha çatal bıçak takımımı almadım. İşimiz biraz zor. Allah kolaylik versin :confused:

çok teşekkür ederim canım tavsiyen için. Dulcinea nın çeyizlerine bakmıştım ve çok beğenmiştim. mavi çatal kaşık bıçak takımını buldum internetten. 170 tl kütahya porselen miş ve seçeneklerimden biri oldu şimdi. ama benim paylastıgım mavi yemek takımıyla ikisi çok boğar gibime geldi o yüzden onun aldığı yemek takımını nerden bulabilcegimi sordum kendisine :) 12 kişilik yemek takımı ve çatal bıçak takımımı aynı gün seçip aldım kolay oldu. ama hergün kullanıcağımız şey olacağı için zor beğeniyoruz zor karar veriyoruz haliyle :oops:

en sonunda günlük kullanım için bu yemek takımı ve çatal bıçak takımını almaya karar verdim..
3d852774-1ae9-44b8-8723-293d52ad2a01.jpg
10995021_453332311484647_632556122_n.jpg

sizce nasıl? daha önce kullanan yada çeyizine alan var mı pin&more ürünlerini cevaplarınızı bekliyorumm:KK17:

en sonunda günlük kullanım için bu yemek takımı ve çatal bıçak takımını almaya karar verdim..
3d852774-1ae9-44b8-8723-293d52ad2a01.jpg
10995021_453332311484647_632556122_n.jpg

sizce nasıl? daha önce kullanan yada çeyizine alan var mı pin&more ürünlerini cevaplarınızı bekliyorumm:KK17:

Ben kullanmadım canım ama çok sevdim çok zevkli :KK200:

Öncelikle aldıklarınız hayırlı olsun. Ben evlenirken sizin gibi misafir için yemek takımı tencere seti almıştım ama çok değil 12 kişilik yemek takımı 4 tane çelik tencere Gündelik Bardak çay bardağı misafir için bardak takımı çatal kaşık takımı misafir ve gündelik için ayrı ayrı .. Ama inanın pişman oldum. 3 yıllık evliyim şimdi hem sıkıldım hem de keşke bu kadar çok şey almasaydım diyorum ki daha da azdı ayrıntıları yazdım size. Nacizane tavsiyem evlendikten ihtiyacınız oldukça alırsınız zaten granit set almışsısnız onlar çok kullanışlı oluyor. En son paylaşımınızı çok beğendim benim de ihtiyacım var şimdi gidip alacağım mesela :) Böyle daha iyi oluyor emin olun zaten çok şey almışsınız :) Güle güle kullanın...

Öncelikle aldıklarınız hayırlı olsun. Ben evlenirken sizin gibi misafir için yemek takımı tencere seti almıştım ama çok değil 12 kişilik yemek takımı 4 tane çelik tencere Gündelik Bardak çay bardağı misafir için bardak takımı çatal kaşık takımı misafir ve gündelik için ayrı ayrı .. Ama inanın pişman oldum. 3 yıllık evliyim şimdi hem sıkıldım hem de keşke bu kadar çok şey almasaydım diyorum ki daha da azdı ayrıntıları yazdım size. Nacizane tavsiyem evlendikten ihtiyacınız oldukça alırsınız zaten granit set almışsısnız onlar çok kullanışlı oluyor. En son paylaşımınızı çok beğendim benim de ihtiyacım var şimdi gidip alacağım mesela :) Böyle daha iyi oluyor emin olun zaten çok şey almışsınız :) Güle güle kullanın...
tavsiyeniz için teşekkür ederim :) mutfak çeyizini bunlarla kapatmış bulunmaktayım şimdilik. bende düşünüyorum acaba sıkılırmıyım pişman olurmuyum diye ama sonra görünce herşeyi alasım geliyo. ama farkettim bende durdurmalıyım kendimi ilerisi için haklısınız. benim yapmak istediğim pahalı parçaları şimdiden alıp son güne kadar borç olmaması için. tekstilde de öyle yapıcam sıra onda herseyden birer ikiser tane alıcam sonucta iki kişiyiz. gelecek olan misafiri de düsünücem tabiki ona göre azar azar alıcam tavsiyeniz aklımda :)

cnm bu arada eğer baharatlık almadıysan hemen bir raf alıp koyabılırsın cnm
sağol sen de güle güle kullan canım :)
ben raflı bir takım almayı düsünmediğim icin bu cam kavanozları takım yaptım. tezgahta kalabalık sevmiyorum oyuzden nereye koyarım kestiremiyorum pek ama şimdilik düşüncem bu bakalım :) sen raflı porselen takımlardan mı aldın peki?

sağol sen de güle güle kullan canım :)
ben raflı bir takım almayı düsünmediğim icin bu cam kavanozları takım yaptım. tezgahta kalabalık sevmiyorum oyuzden nereye koyarım kestiremiyorum pek ama şimdilik düşüncem bu bakalım :) sen raflı porselen takımlardan mı aldın peki?
sen benımkını beğendiysen ondan alabilirsin bende kalabalığı sevmediğimden böyle bişey düşündüm

kızlar merhaba ben yeni katıldım aranıza. çoğunuzun çeyizlerine baktım hepiniz zevklisiniz o yüzden sizin fikrinizi almak istedi.m önce aldıklarımı paylasıyım :))

12 kişilik yemek takımım
Eki Görüntüle 1653571
karaca 12 kişilik çatal kaşık bıçak takımım
Eki Görüntüle 1653573
karaca çelik tencere setimEki Görüntüle 1653576
granit tencere seti Eki Görüntüle 1653583
6 kişilik kahvaltı takımım
Eki Görüntüle 1653575
keramika 2 kişilik kahvaltı takımım
Eki Görüntüle 1653577

işte bunlar..
şimdi sorum günlük yemek takımı ve çatal kaşık bıçak takımı
bu ikisini takım yapıp almayı düsünüyorum ama uygun renkli çatal kaşık bıçak takımı bulamadım.
Eki Görüntüle 1653579 Eki Görüntüle 1653580
sizce bu bordo takım olabilir mi yada baska önerisi olucak olan ?? :)))
Eki Görüntüle 1653582
cnm gerçektende sende çok zevklisin , güle güle kullan cnm inş.

X