Çeyiz Listesi

incenarinnazenin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2014
45
41
34
Arkadaşlar kendi ihtiyaçlarımı ve etrafımı da göz önüne alarak bir liste hazırladım, size de fikir olabilir. Bana da fikir verirseniz sevinirim :) Daha yeni başladım sayılır. Allah herkese kolaylık versin, çoook zormuş :))

20150831_155335.jpg 20150831_155437.jpg

zaman bulunca daha dikkatli inceleyeceğim. ilk gözüme çarpan, 6 kişilik ç.b.k seti, 6 kişilik günlük yemek takımı az gelir canım. bunları 12 kişiliğe tamamlamanı öneririm. iki kişinin bulaşığı ile makine dolmaz, ya makineden çıkarıp yıkayacaksın veya misafir yemek takımından çıkarmak zorunda kalacaksın. yine de sen bilirsin:KK66: allah çeyiz hazırlığında olan bütün kızlara kolaylık versin.:KK47:

kendi çeyizim geldi aklıma alışverişe bile giderken yanımdaydı iki metre Allah kolaylık versin canım

Evet canım haklısın :) Bu sadece benim yaptığım bir liste, ayrıyetten kayınvalidem de bir takım günlük yemek takımı aldı sağolsun :) Kahvaltı için alacağım çatal kaşıkları yemekte de kullanacağım :) Sanırım bir süre idare edebiliriz :kk77::oops:

Evet canım haklısın :) Bu sadece benim yaptığım bir liste, ayrıyetten kayınvalidem de bir takım günlük yemek takımı aldı sağolsun :) Kahvaltı için alacağım çatal kaşıkları yemekte de kullanacağım :) Sanırım bir süre idare edebiliriz :kk77::oops:
canım biraz daha bakınca ayak havlusu 2 adet az gelir. çok sık kirlenen bir şey. takım halinde 6 adet olanlar var. rengarenk, onu da düşün istersen. 24 adet günlük çay bardağı da bana fazla geldi. dolapların çok sıkışık olmaz mı? ayrıca insanlar genelde ya borcam ya çbardağı hediye götürmeyi severler.:KK48: bir de mutfak önlüğü göremedim sanki. sonra tekrar bakacağım:KK15:

canım biraz daha bakınca ayak havlusu 2 adet az gelir. çok sık kirlenen bir şey. takım halinde 6 adet olanlar var. rengarenk, onu da düşün istersen. 24 adet günlük çay bardağı da bana fazla geldi. dolapların çok sıkışık olmaz mı? ayrıca insanlar genelde ya borcam ya çbardağı hediye götürmeyi severler.:KK48: bir de mutfak önlüğü göremedim sanki. sonra tekrar bakacağım:KK15:[/Mutfak önlüğünü unutmuşuum :110:

X