Çeyiz indirimi

mnykm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2013
157
103
Merhabalar çeyiz için sadece indirimler in yazıldığı güncel bir konu başlığı var mı acaba? Siteye uzun zamandır girmiyorum baya değişmiş. Varsa yardımcı olur musunuz?

Merhabalar çeyiz için sadece indirimler in yazıldığı güncel bir konu başlığı var mı acaba? Siteye uzun zamandır girmiyorum baya değişmiş. Varsa yardımcı olur musunuz?

Sadece çeyiz indirimlerinin olduğu bir başlık yok ama bütün herşeyi kapsayan indirimler kampanyalar başlığı mevcut

İndirimler - Kampanyalar

Lisabella teşekkkür ederim

Rica ederim .Siz söyledikten sonra farkettim böyle bir başlık bu kategoride oldukça faydalı olabilir.Bu nedenle böyle bir başlık oluşturdum.En azından bundan sonrakilere yardımcı olur

Ay çok teşekkür ederim. Şundan dolayı sordum bunu mesela arkadaşlarım var çeyiz hazırlığı yapan instagramdan falan takip ediyorlar ama ben instagram kullanmıyorum sosyal medyam yok. Bir kk var burada olsa güzel olurdu güzel girişim teşekkürler. Hatta bende açsam mi diye düşündüm sizin açmanız daha iyi olmuş. ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…