cevaplarınızı bekliyorum

dayna

şükürAllah'a bebişim gldi
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2009
242
12
42
mrb arkadaşlar benim adet olmama tam 1 hafta var ve ben 2 gün önce kasık ağrısı çektim artı 2 gündürde akıntım oluyor sarı renkte ...acaba diyorum bu belirtilerde hiç hamile olma şansım yokmu yani hamile kalan bir insandanda akıntı gelirmi benden nerdeyse 3-5 aydır hiç gelmiyordu başka bi şikayetim de yok olumlu yada olumsuz...:1rolleyes::1rolleyes::1rolleyes:

mrb arkadaşlar benim adet olmama tam 1 hafta var ve ben 2 gün önce kasık ağrısı çektim artı 2 gündürde akıntım oluyor sarı renkte ...acaba diyorum bu belirtilerde hiç hamile olma şansım yokmu yani hamile kalan bir insandanda akıntı gelirmi benden nerdeyse 3-5 aydır hiç gelmiyordu başka bi şikayetim de yok olumlu yada olumsuz...:1rolleyes::1rolleyes::1rolleyes:

cnm akıntı ve kasık ağrısı tabiki bi belirtidir ama 2 3 gün daha sabret ve kan testi yaptır kesin sonucu alırsın güsel haberler ver bize inş hamişsindir:Saruboceq:

cnm adet ve hamilelik belirtileri çok benzer ondan hepimiz birden ümitlenip sonra hayal kırıklığını uğrayabiliyoruz. bence de biraz bekle hatta adet günün gelsin sonra test yap derim. benim 3 gün geçti aynı belirtiler vardı ama 3. gün adet oldum :KK43:

evet artık bende ümitlenmek istemiyorum hayırlııs olsun bekleriz napalım ama bazende kasıklarımda batma hissediyorum ama gebelikte bu kadar erken belirtide olurmu bilmiyorum...tşk ederim sizlere...

merhaba arkaşaım kasık agrılarıda akıntıda hamilelikte olur Allahın izniyle hamiş olursun

kızlar benim de akıntım var bazen sarı bazen beyaz anlamadım..yrn kan testine gidiyorumm..hayırlısı yaradandan

kızlar benim adet öncesinde herhangi bir ağrım olmadı.tam adet günümde rahmimde batma olunca hemen kan testi verdim.ve sonuç pozitif.akıntım adet günümden 1-2 gün önce başladı.adetimden 1 hafta önceden inanılmaz gaz sancısı çektim.hala da devam ediyor.olur olmaz yerde gazım geliyordu.bende tutunca gaz sancısı yapıyor.göğüslerim irileşti.uçlarında sızı var sadece.ağrı değil yani.birde uç taraflarında yeşil damarlar belirdi.benim belirtilerim bunlar kızlar.inşallah yardımcı olabilmişimdir.allah gönlünüze göre versin

X