cevap bekliyorum lütfen

esmaaa0202

küçük erkeğim benim
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2009
1.353
50
arkadaşlar sorum şu yumurta takibinde yumurtası gelişmeyip duphaston kullanınca hamile kalan varmı? doktor eğer duphastondan 15 gün sonra hala adet olmazsan gebelik testi yaptır dedi acaba hamile kalma şansım nedir yorumlarınızı bekliyorum

arkadasim bende duphaston kullandim yumurtlamaya yardimci oluyor eger yumurtlama basarili olup hamile kaldiysan bebegi koruyor yani tutunmasini sagliyor ama hamile kalmadiysan adetinin gelmesini sagliyor.benimki tutmamisti ve adet olmustum eger sen adet görmediysen hala bir test yapmanda yarar var..bana etkisi sadece kilo oldu baska hic birseye yaramadi insallah sana yaramistir ve hamilesindir...

canım bende duphastonla hamıle kaldım.3 ay kullanmamı soylemıstı doktorum ve 3. ayımda hamıle kalmsım..darısı tum ısteyenlere...

gönül senin doktorun yumurta takibi yapmadanmı duphaston verdi yoksa yumurtanın geliştiğini görüp mü verdi benim yumurtam gelişmemişti ama doktorum yinede gebelik ihtimali olabilir dedi

gelısmedıgı ıcın vermıstı ve duphaston kullanmaya basladıgımın 2. ayı gelıstı fakat tutmadı 3. ayda da hamıle kaldım.

ilacım biteli 5 gün oldu hiç adet olma belirtilerim yok 10 gündür akıntıdan ve ara ara hafif mide bulantıları var mecbur bekliycen hayırlısı bakalım

arkadaşlar sizler ne durumdasınız aranızda benim durumumda olan veya benim durumuma yakın olan varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…