certain erken gebelik testi

sunrise10

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2011
143
3
arkadaşlar,
certain erken gebelik testini uyguladım dün. ilk idrar değildi. adetime 3-4 gün var daha. negatif çıktı. acaba yanlış çıkma ihtimali olabilir mi? ilişkiden 5 gün sonra %99 kesin sonuç verir diyor ama yanılma payı olamaz mı :S halbuki o kadar da belirti yaşamıştım :S

ben de o testi çok kullandım. ama bir sorun yaşamadım tek çizgi ise beklemen gerek. yapaacak bişey yok

Arkadaşlar bi kaç gündür halsiz hisediyorum kendimi.Normalde bende adet gecikmesi var.Yine adet zamanım geldi ve henüz hala adet değilim halsizlik üstüne gebelik testi yaptım.Ama c tarafında net bi çizgi çıktı pembe renkli t tarafında da çizgi gibi değil ama pembe leke oldu.Sizce sonuç nedir?

bende test yapmayı düşünüyorum adetim bitti ama belim ağrıyo birde adetim 3 gün erken geldi ne yapmalıyım

her türlü idrar testinin yanlış negatif ve hatta yanlış pozitif payı var canım.:) kan testi en iyisi..ya da iki tane testi birlikte yapabilirsin çünkü ikisinin birden yanlış negatif ya da yanlış pozitif olma ihtimali çok düşüyor.umarım yardımcı olabilmişimdir :)

canım kullanım bölümünde yazıyor olması lazım bi bak senin sonucun test yanlış demek diye biliyorum tekrarlaman lazım bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…