Aile Planlaması Cerazette kullanimindan sonra gelmeyen adet :(

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

mahsunmenekse

Ada Maria :)
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2008
749
7
39
kizlar 19 mayistan beri Cerazette kullandim.2kutu bitti ve 14 temmuz da biraktim.Doktorum 2 kutuyu bitirmem gerektigini soyledi.ilk kutuyu 19 mayista adetimin ilk gunu kullanmaya basladim buarada 12 haziran da dugunum vardi.Ilaci birakali 1 hafta olacak hala adet olmadim.Hamile degilim.Yardimci olabilecek var mi acaba ?

Canım bu hapı ben yeni kullanmaya başladım.16 aylık oglum var ve bildigim kadar bu hap emziren anneler için:44:Çünkü ben adet görmüyorum ve bu hapı kullananlar adet görmüyormuş.

canim kullanmayi 1 hafta once biraktim dr biraktiktan sonra reglin3gun icinde gelir dedi.Ama +4 gun gecti hala gelmedi buarada ben halsizim bazen basim midem bi hos oluyo ama test yaptim hamile de gozukmuyorum.ne yapsam bilemedim yahu.
=

iki ay önce ben de bir kutu cerazette kullandım, bıraktım hala regl olmadım. cok sıkıntılı bir durum. adet getiren bir hap mı kullansam napsam..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…