Aile Planlaması cerazetta kullanmaya başladım 10 gündür kanamam var

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

ZemheriPoyraz

😈 Kendinden Asla Vazgeçme 😈
Pro Üye
Anneler Kulübü
9 Şubat 2010
17.355
38.105
merhaba hanımlar,
yeni doğum yaptım, doktor korunma yöntemi olarak cerazetta kullanmamı önerdi 40ım çıkınca başladım 10 gün oldu. 8 gündür adet görüyorum ve hiç bitecekmiş gibi durmuyor, normalde 5 gün sürerdi. hapla ilgisi var mı cerazetta kullanıp benim yaşadığımı yaşayan kimse var mı?

merhaba hanımlar,
yeni doğum yaptım, doktor korunma yöntemi olarak cerazetta kullanmamı önerdi 40ım çıkınca başladım 10 gün oldu. 8 gündür adet görüyorum ve hiç bitecekmiş gibi durmuyor, normalde 5 gün sürerdi. hapla ilgisi var mı cerazetta kullanıp benim yaşadığımı yaşayan kimse var mı?

Hamile falan degilim ya da emzirme doneminde ama benim de tam 25 gundur kanamam var sizin gectimi sonra

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hamile falan degilim ya da emzirme doneminde ama benim de tam 25 gundur kanamam var sizin gectimi sonra

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hapı bırakınca kesildi ama cerazetta emzirme döneminde kullanılan bir hap başka bir hap kullanın bununla yaşanmaz.

merhaba hanımlar,

bende iki ay kullandım ilk ay ilaç bitimine doğru başladı kanamam yaklaşık on beş gün sürdü ve ped yetiştiremedim.doğumdan kalan hasta bezlerimi bağladımikinci ay ise hiç adet olmadım o zaman bıraktım.sende bırak bence.eşin korunsun.

X