Cennetinizde görüşmek üzere...

Canım benim....sakın unutma ki, onlar aslında doğru tarafta... yanlış tarafta olan bizleriz.
Ve eninde sonunda bir gün buluşacağız. Dua et bol bol, gülümseyerek an onları. Ağlama. Sen ağladıkça, üzüldükçe onları da üzersin, onlar her şeyi görüyor, bunu da hiç istemezsin değil mi?

canım benim.ALLAH bol sabır versin.çok akıllı bşr şnsana benziyorsun.bu acı zaten unutulmaz tabiki ama hafifler buna inan.geçtigimiz yıllarda bende çok yakınımı kaybettim ve bu psikolojiyle nasıl yaşarım diyordum hep.zamanla birşeyler degişebiliyor.içimdeki acı gitti mi?aslaa...ama demek istedigim ALLAHIM sabrını veriyor zamanla canım.anne babayı kaybetmek çok başkadır tabi ALLAH DAYANMA GÜCÜ VERSİN sana.mekanları cennet olsun inşallah.

Allah sabır versin canım benim,bundan sonra genç ölümleri göstermesin inşallah.............

allahim verdigi derdin sabrinida vericektir bitanem...
birbirlerini ne cok seviyorlarmiski bekletmemisler,senden,bizden bekledikleride birer dua canim
cok iyi anliyorum seni ama elden ne gelirki
insallah ikiside cennetin en güzel yerlerinde sizi izliyorlardir...

cnm başın sağolsun allah sana sabırlar versinç onların mekanını cennet etsin nur içinde yatsınlar. senin için elbetteki çok zor duverın yıkılmış baban ve anne onun tarifi zaten yok ama çokda içinde yaşama üzntünü aç dmk içini. sende anne olursan daha kuvvetli bebeğinle daha mutlu olursun.

Allah sana çok sabır versin,mekanları cennet olsun başka kardeşin yokmu?tek çocukmusun?

Allah sana çok sabır versin,mekanları cennet olsun başka kardeşin yokmu?tek çocukmusun?

ablam var ama başka şehirde oda çok gelemıyo tlfnla görüşüyoruz.oda evlı aynı duyguları yaşıyoruz keşke daha yakın olabilseydık ama napalım hayat mücadelesi.teşekkür arkadaşlarım benı dinlediğiniz için.bütün iyi dilekleriniz iyi hissettiriyor benı.

canim öncelikle basin saolsun
kiyamam sana allahim sabir versin canim
mekanlari cennet topraklari bol olsun

allahımm sana sabır versinn çokk zor birr sınav
amaa onlarr senii koruyordurr buna inann
rabbimm sana bizdenn kat katt fazlaa yardımm etsinnn canımm benimm
şükür ki eşinn iyi birisi anladığımm kadarıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…