Çene Estetiği Çene törpületme hakkında

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
kızlar yuvarlak bir cene sekliniz mi oldu ? hangi doktoru torpude tavsiye edersiniz

kızlar merhaba ben de amelıyat oldum cene torpuleme dıye gıttım ama sanırım baya uzun geldı kestı doktor,acı cekmedım morluk olmadı tek sıkıntım 3 hafta boyunca taktıgım bandajdı ona da sıkıntı denırse suan yandan onden kendımı oldukca begenıyorum

Merhaba,
ben de çene törpüleme ameliyatı oldum, bu gün tam 1 ay oldu, çene ucum çok az sivriydi onu törpületip daha köşeli hale getirmek istedim, törpülenen yer bağaı bir şişti, nerdeyse iki çenem varmış gibi oldu, şuanda eski çenem gibi şişlikler iniyor, doktor baya bir törpülediğini söyledi ama şişliklerden dolayı şimdilik tam istediğim şekli alamadı henüz, bir de uyuşukluk devam ediyor, sende de böyle mi olmuştu acabai tam olarak o güzel şekli alması ne kadar zaman sürdü bilgi verebilir misin rica etsem, bir de eski ve yeni fotoğraflarını gönderebilirsen çok ama çok sevinirim,şimdiden teşekkürler :)

Merhaba,
ben de çene törpüleme ameliyatı oldum, bu gün tam 1 ay oldu, çene ucum çok az sivriydi onu törpületip daha köşeli hale getirmek istedim, törpülenen yer bağaı bir şişti, nerdeyse iki çenem varmış gibi oldu, şuanda eski çenem gibi şişlikler iniyor, doktor baya bir törpülediğini söyledi ama şişliklerden dolayı şimdilik tam istediğim şekli alamadı henüz, bir de uyuşukluk devam ediyor, sende de böyle mi olmuştu acabai tam olarak o güzel şekli alması ne kadar zaman sürdü bilgi verebilir misin rica etsem, bir de eski ve yeni fotoğraflarını gönderebilirsen çok ama çok sevinirim,şimdiden teşekkürler :)
cnm sen izmirde misin ? sen kime oldun ?

gecmtıiş olsun hayatm nasıl sisliklerin durumu

çok teşekkür ederim, burnumdaki şişlikler indi ama tabi biraz daha var yani şiş olduğu hafif belli oluyor, çenem hala tam olarak inmedi ve uyuşukluk devam ediyor, ben de sabırsızlıkla bekliyorum inmesini, burundan daha geç iyileşiyor diyebilirim

çok teşekkür ederim, burnumdaki şişlikler indi ama tabi biraz daha var yani şiş olduğu hafif belli oluyor, çenem hala tam olarak inmedi ve uyuşukluk devam ediyor, ben de sabırsızlıkla bekliyorum inmesini, burundan daha geç iyileşiyor diyebilirim

canım şişliklerin indi mi, şekili belli olmaya başladı mı hayatım

kızlar yaptırsam mı ? oylesi kararsızım ki :KK43:
iyi ki yaptırmısım diyor musunuz ?
yaptırdıktan sonra yuvarlak cene sekline sahip oldunuz mu ? 1cm yakın kısalma olur mu onden ?

Merhabalar ben Ali Mezdeği ye çift çene ameliyatı oldum törpülemede yapıldı bu ameliyatların en iyisi kesinlikle Ali Mezdeği

kızlar merhaba ben de amelıyat oldum cene torpuleme dıye gıttım ama sanırım baya uzun geldı kestı doktor,acı cekmedım morluk olmadı tek sıkıntım 3 hafta boyunca taktıgım bandajdı ona da sıkıntı denırse suan yandan onden kendımı oldukca begenıyorum
Selam aslıı bende çenemi törpülettirdim suanda alt dudagımı fazla kıpırdatamıyorum uyusuk ve hıssız gibi 4. Gün suanda gecicekmii ? Ve yanaklarım şisti cenemle normalmi

Madmassele bende cene torpuleme amelıyatı oldum aynı senın yasadıgın seylerı bırebır yasıyorum lutfen bana maıl adresını yaz sana acıl danısmak ıstedgım seyler var.konusmam bozuldu yuzum bır yanı sıs hala ınmıyor bır hafta oldu benım tam , peltek konusuyorum alt dudagım yukarı alındı assagıda gıdık olabılır dıye , gulusum berbat oldu , alt dudagım alt dıslerımı kapatıyor . Bana fıkır ve gercekten ınıyormu zamanla okudum kadarıyla bır hafta ıcınde ınermıs zaten belırgın sıslıkler ama bende hala şiş sag tarafı çenemin ? Ya dudagım ne olucak o ayrı bı konu hem yamuk hem yukarda hemde uyusuk , suanda cok moralım bozuk

Ali mezdegi keske ankarayada gelse hemen olurdum cene törpüleme ameliyati kendisine

X