Selülit Cellules Selülit Giderici

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
kızlar geçen hafta bimde yanlış hatırlamıyorsam 29 liraydı gerçekten faydalı olmayacağını düşünerek almadım acaba markası neydi onuda hatırlamıyorum.Selülitlerle acayip başım dertte gerçekten işe yarayacağını bilsem hemen alırım ama denemek lazım bimdede sorgusuz sualsiz iade alıyolar acaba alıp denesemmi ya gece vakti aklıma düştü şimdi

arkadaşlar kullananlar sonuçları yazabilirmi..bende alcam ama emin değilim güçsüzmüş gibi duruyor....boshayallersmile

Ben de almayı düşünüyorum fiyatı da oldukça uygun ama şu philips'in masaj aletini bulabilsem onu almayı daha çok istiyorum:sm_confused: üretilmiyormuş malesef artık:KK43:

Celluless kullananlar etkilerini paylaşırsa gerçekten sevinirim. Teşekkürler şimdidennn...

kızlar ben bugün bimden 10 liraya aldım bakalım şimdi selülit yağımı sürüp kullanacağım.ardından e walkerda 15 dk .selülitlerim feci halde.dua edin bana .öptüm şekerler

aleti kullanmak için krem yağ gibi birşey sürmek gerekiyomuş bende 15 günde selülitlere kesin çözüm konumda olan biberiye susam badem yağı karışımını sürüp yapıcam umutluyum kızlar yarın gelecek aletzemuszemus

aleti kullanmak için krem yağ gibi birşey sürmek gerekiyomuş bende 15 günde selülitlere kesin çözüm konumda olan biberiye susam badem yağı karışımını sürüp yapıcam umutluyum kızlar yarın gelecek aletzemuszemus

mesajı yazalı baya zaman olmuş selin.. Aletin geldimi, kullanıyormusun, etkisini gördün mü?? Hadi merakla bekliyoruz gelişmeleri.. Lütfen bişiler yaz :KK43:

merhaba geçen sene almıştım o ürünü ancak maalesef hiç işe yaramayıp çöpe gidenler listesinde yerini almıştı..ürünü kullanmadan önce nemlendirici bir yağ krem vs.. sürüp o şekilde kullanıyorsunuz ancak vakum gücü çok zayıf..ayrıca tek başınıza yapmak için de pek ideal değil arka kısımlar için birinin yardımı gerekiyor bence.ben bir faydası olur ümidiyle 2 ay kadar kullandım ancak 2. ayın sonunda dumanlar çıkartmaya başladı :eek:klava: bozuldu..verdiğiniz para az da olsa yazık bence...ben titreşimli kemerleden aldım kullanmadan önce selülit kremi sürüp kuruduktan sonra sabah ve akşam 1 saat kadar kemerle selülitlerimden kurtuldum ancak elbette selülitin kesin bir çözümü asla yok kahve kola hareketsizlik olunca aynen geri dönüyor kafamçokkarıştı

ben birkaç kez biberiye susam badem yağını sürüp yaptım iyileşme gördüm ama ilk şarjı bitmeden şarja taktığımdan mıdır nedir alet ilk aldığım gibi çekmiyo düzgün acaba yağımı fazla sürüyorum anlamadım ki vakit buldukça yapıcam ama etkisi yok diyemem ki bunun yağlarla alakalı olabileceğinide unutmamak gerekiyo kızlar:hulya:

ben de aldım bakalım. eksik kalmıyım.. alkisalkisalkis

gayet güçlü vakumluyor. hatta ben korktum en son dereceye getiremiyorum, orta derecede kullanıyorum. sonuçları yazarım. zemuszemus

aman aman aman
sakın almayın kızlar okadar gucsuzkı asla tavsıye etmıyorum
cekmıyo elk supurge gıbıbısı sanmıstım ama nerdeeee
paranıza yazık etmeyın

netten baktim sahtelerinin cekme gucu azmis..ne kadar dogru bilmiyorum

hayatım, benim ki çok güzel vakumluyo. hatta ikinci kademeye getiremiyorum korkudan makine beni topyekün içine çekicek diye..
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

şaka bir yana gercekten kuvvetli o yüzden birinci kademede kullanıyorum. daha yeni aldım ama epey toparlayacak bence. inşallah göbege de faydası olur.. :kedi:

tavsiye ederim yani.. :lepi: kısın daha rahat kullanılır şimdi bu sıcakta yağlar sürmek filan zor oluyor.. ohaoldumsmile

ama bende aldığım fiyatın neredeyse yarısına satıldıgını gördüm sonradan moralim bozulmustu.. aynı markaydı.. demek sahtelerini de yapıvermişler hemen çakallar.. Çok üzgünüm çoook

hayatım, benim ki çok güzel vakumluyo. hatta ikinci kademeye getiremiyorum korkudan makine beni topyekün içine çekicek diye..
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

şaka bir yana gercekten kuvvetli o yüzden birinci kademede kullanıyorum. daha yeni aldım ama epey toparlayacak bence. inşallah göbege de faydası olur.. :kedi:

tavsiye ederim yani.. :lepi: kısın daha rahat kullanılır şimdi bu sıcakta yağlar sürmek filan zor oluyor.. ohaoldumsmile

ama bende aldığım fiyatın neredeyse yarısına satıldıgını gördüm sonradan moralim bozulmustu.. aynı markaydı.. demek sahtelerini de yapıvermişler hemen çakallar.. Çok üzgünüm çoook

bende dun gordum..fiyati 150 liraydi baktim aynisi tr cok cok ucuz..olumsuz yorumda daha fazlaydi emin olamadim..gamyoncuiremsu sizde ise yaramasina sevindimmmmhihoyyytcok para vermisin ama demek ki gercegini almissinnnyerimseniben

bende dun gordum..fiyati 150 liraydi baktim aynisi tr cok cok ucuz..olumsuz yorumda daha fazlaydi emin olamadim..gamyoncuiremsu sizde ise yaramasina sevindimmmmhihoyyytcok para vermisin ama demek ki gercegini almissinnnyerimseniben

cnm ben hevesle aldığım bi dolu kreme bu makineye verdiğimin 5 katı para harcamışımdır.. sonuç? sıfır! :umursamaz:

bu makine sistemli kullanıldıgı takdirde işe yarar bence.. mesele disiplinli olmakta.. işe yararsa helali hoş olsun..

bence alırken magazada deneyin, kolunuzun iç kısmında mesela.. hatta yer müsaitse dükkan sahibi bayansa filan, baldırlarda deneyin.. bendeki makine o bardak kısmının yarısına kadar içine çekiyo.. ciddi ciddi yoğuruyo.. zorlanarak gezdiriyorum 2. kademedeyken.. zaten öyle olması lazım, okşar gibi gezerse bir işe yaramaz.

elim alışana kadar 1 de kullancam ben.. yoksa morarcak her yanım.. kaydirigubbakcemile3

uzza cok tesekkur ederim..bende aldigim kremleri hesaplarsam o aletten daha fazlaa tutuyor:ecrin_bebek:hemde 2 haftada bitiyor.tr de alet cok daha ucuz artik gidince arastiririm..

kimisi güçlü vakumluyor, kimisi vakumlamıyor diyor.
Sen nereden aldın canım? bir adres ver istersen ki biz de oraya gidelim
ben de Philips'in aleti var, çok memnunum ama üretimi yok, alternatif arıyorum

ben de aldım bakalım. eksik kalmıyım.. alkisalkisalkis

gayet güçlü vakumluyor. hatta ben korktum en son dereceye getiremiyorum, orta derecede kullanıyorum. sonuçları yazarım. zemuszemus

aldım ewet güçsüz somuruyor şişe gibi :) onun yerine bende bunlarda var ( vibro belt ve relax tone daha iy :) i ama ben aldıgım ürünün yanında hediye verdiler o yüzden sorun yok para verip almış olsam yazık derdim açıkçası ...sevgiler

X