Selülit Cellules Selülit Giderici

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
arkadaşım almıştı bardak çekme gibi bir şey dedi kremle beraber kullandı 2 ay kadar pek faydasını görmedi ve bıraktı

Arkadaşlar bu aletin gücünü çok merak ediyorum çok güçsüzmüş gibi geliyor cünkü şarjlı bildiğim kadarıyla görmüş olanlar anlatabilirler mi?

bana da çok basit ve adi bir sistem miş gibi geliyor.yapısı ve görüntüsü bile küçük.göğüs pompası gibi. gücüne inanmıyorum.

evet.pek faydası yok...........

merhaba pek faydası yok dmeişsiniz ben bu ürünü yaklaşık 1 yadır bekliyorum ve türkiyeye gelmemiş hala 29 nisanda geliceğini söylediler siz yurt dışından mı aldınız neden faydalı değil demişsiniz ne yapıcam şaşırdım alsam mı almasam mı ?

ben philipsin aletini kullanıyorum.onun yapısı ile kıyasladım sadece.kendi yorumum.

Cellules Tv üzerinden satılıyor ama internette de satıldığını görmüştüm..internette aratın isterseniz şutarafagitti

ya bende almayı düşünüyorum vibooshep aldım etkisini göremedim ama düzenli yapamıyorum celucell almayı düşünüyorum okudum çok etkisini göremedik demişsiniz düzenli yaptınız mı alsam mı önerir misiniz

ben herhangi bir alet almanızı önermiyorum.ben de de alet olmasına rağmen uzun vadede sürekli kullanmak bıktırıyor.
yani devamlılık sağlamıyor.tıpkı spor aletleri gibi..en güzel çözüm selülite neden olan besinlerden uzaklaşıp,azalmasını sağlayan gıdalara ağırlık vermek.
en basit ekonomik ve sürekli tedavi yöntemi bu.

ben herhangi bir alet almanızı önermiyorum.ben de de alet olmasına rağmen uzun vadede sürekli kullanmak bıktırıyor.
yani devamlılık sağlamıyor.tıpkı spor aletleri gibi..en güzel çözüm selülite neden olan besinlerden uzaklaşıp,azalmasını sağlayan gıdalara ağırlık vermek.
en basit ekonomik ve sürekli tedavi yöntemi bu.

ya ben de alıcam kotu mu dıyorsunuz?
aslında vakum yontemıyle calısan ve ıse yarayan bırcok urun gordum
yurtdısı sıtelerınde
ve benım akapunktur doktorumda da boyle bısı var
yanı akapunkturun cupping denen bir yontemı var kupa cekme gıbı
bence azcık da ıse yarasa ok dir
napsam kı illa almak ıstıyorum
bari duzgunce cekıyor olsa ,ben sıkılasma ıcın almak ıstıyorum

kızlar ben aleti gecen sene almıştım bir türlü fırsat bulup kullanamadım bir bucuk haftadır kullanıyorum tabi yaglarla bence faydası var tabi hemen mucize olmaz ben imdilik Allaha şükür memnunum tavsiye ederi şahsen

bu tür aletleri alıp dolaba atmak çok kolay.önemli olan bu aleti hergün kullanmak.
ben cellesee vitesse almıştım bi 10 yıl kadar önce.ilk başta hevesle kullandım.gerçekten işe yARADI.SONRA ATTIM DOLABA.ÇIKARIP KULLANMAYA ÜŞENıYOR ıNSAN...

arkadaşlar ben 1 haftadır kulanıyorum bu aleti ve çokta uygun bri fiata aldım 24 ytl ye ve kesinlikle faydası olacak sanki selülitli bölgedeki yağları ayırıyor gibi ve selülit olan bölgede gezinirken acı veriyor ve bende faydası oldu farkedilir bir şekilde kremle birlikte kullanıyorum ve memnunu ben şahsen

c.n.y nerden aldın sen bu ürünü ? ve kullandıkça yorum yazmaya devam edersen sevinirim..

canım ben isim yazmam sorun olurmu bilmiyorum nama gittigidiyordan aldım yanlız ben kremle kullanıyorum ama yağla kullanmak daha iyi olur çünkü krem çabuk kuruyor birde ne yapacağımı şaşırmış bir şekilde olduğum için sauna şort aldım tuzlu suyunu sürüp sortu giyiyorum bakalım ne olacak gelişmelerden haberdar ederim:)

X