çelik eşyalari nasil temizlerim

ozlemoztepe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2007
148
0
37
Arkadaslar çöp kovam çaydanliğim tencerelerim hep çelik temizledim diyorum tam bir bakiyorum su lekesi yada hiç çikmayan yağ lekesi (çaydanlik ve tencerelerde)...çaydanlikta yağ lekesi ne alaka demeyin saf ben yemek yaparken ocakta birak hep sicrasin çaydanliğa damla damla sari oldu hep yardim edin

benimde oyle oluyodu cnm ben bir ilac aldim onunla temizliyorum yeni alinmis gibi oluyor ama bu ilactan orda varmi bilmiyorum :KK43:

product2526209qe5.jpg
W5 ismi

Birde Bunu Kullanyiorum

imagesl1.jpg

Denk Mit iSmi

Yağ çözücü deterjan ve tel leme yaparsan hiçbirşey kalmaz.:1closedeyes:
Su lekesi içinde kurulayıp kaldırman gerek.CADIARZU

cok ahrika sonuclar oluyo valla
bi fisfisliyon 10 dk sonra ayni yeni alinmis gibi oluyo ovalamaya bile gerek kalmiyo nerdeyse

carrefour mağazasında temizlik maddelerinin satıldığı reyonda(deterjan falan değil de böyle farklı temizlik malzemeleri ama) çelik eşya parlatmak için bir toz var,yeni alınmış gibi yapıyor.Bir kere alırsın 5 sene kullanırsın zaten.Aynı tozdan ablam da minik paketlerle pazardan almış,tavsiye ederim.Kurumuş yağ damlacıklarını bile anında söküyor çaydanlıklarımdan.

caydanlığı her kullanımdan sonra yıkayın eğer bulasık bırakırsanız öylede olur birde üstüne öyle bılasıkken yüksek ısıya maruz bırakırsanız öylede icine isler ben her seferinde yıkarım birde camasır suyu her bulasığa katarım eğer elde yıkıyorsam tabi ve vim de cok ğüzel temizliyor yabancı maddelere ğerek yok bence

Arkadaslar çöp kovam çaydanliğim tencerelerim hep çelik temizledim diyorum tam bir bakiyorum su lekesi yada hiç çikmayan yağ lekesi (çaydanlik ve tencerelerde)...çaydanlikta yağ lekesi ne alaka demeyin saf ben yemek yaparken ocakta birak hep sicrasin çaydanliğa damla damla sari oldu hep yardim edin

canım reklam olmaz inşallahta. ben amway in metal parlatıcısını ve bulaşık telini kullanıyorum bide zoom die bi temizleyici var.o dertleri unuttum bil inşallah sana yardımcı olabilmişimdir :)

carrefour mağazasında temizlik maddelerinin satıldığı reyonda(deterjan falan değil de böyle farklı temizlik malzemeleri ama) çelik eşya parlatmak için bir toz var,yeni alınmış gibi yapıyor.Bir kere alırsın 5 sene kullanırsın zaten.Aynı tozdan ablam da minik paketlerle pazardan almış,tavsiye ederim.Kurumuş yağ damlacıklarını bile anında söküyor çaydanlıklarımdan.

bu aksam kipaya gideceğim umarım ordada vardır diğeri bana epey uzakta canım bu arada herkese teşekkur ederim

sakın telleme çizilir güzelim çaydanlık aynı dert bende de vardı yepyeni çelik çaydanlığı sen ocağın yanında bırak hep yağ olsun bi de su lekeleri süpper biz çözüm buldumm
mikrofiber mutfak bezi almıştım kız bi sildim onla deterjansız valla şimdi sanki daha yeni almışım gibi pırıl pırıl parlıyo ne su lekesi kaldı ne yağ lekesi şiddetle tavsiye ediyorumm valla ööle zorlamaya bile gerek kalmıyo

sakın telleme çizilir güzelim çaydanlık aynı dert bende de vardı yepyeni çelik çaydanlığı sen ocağın yanında bırak hep yağ olsun bi de su lekeleri süpper biz çözüm buldumm
mikrofiber mutfak bezi almıştım kız bi sildim onla deterjansız valla şimdi sanki daha yeni almışım gibi pırıl pırıl parlıyo ne su lekesi kaldı ne yağ lekesi şiddetle tavsiye ediyorumm valla ööle zorlamaya bile gerek kalmıyo

ciidmiisn ya hu allah allah mikrofiber mutfak bezi ile vay canina denemek lazim da pahali değilmi kiz onlar ama temzilenecek şeyleri düşünğnce paraya kiyasi gelio insanin

valla canım 18 ytl civarı bişi ama ben iyiki almışım yaaa böle kurumuş yağ lekelerini anında çıkarıyoo

bi de benim tost makinamın da üst yüzeyi çelik o da sürekli toz oluyodu ben de siliyodum bezle falan abuk subuk dalgalanmalar oluşmuştu üaerinde hatta bi gün sertçe silmeye kalktım biraz< çizildi çok üzüldüm sonra bu bezi alınca sildim var ya ne su lekesi ne bişey pırıl pırıl oldu

çaydanlığım da aynı şekilde yağ lekelerini hemencecik çıkardı her gözüme çarptığında hoşuma gidiyo şimdi yepyenii

bi de canım alacağın deterjanları malzemeleri düşünürsen aslında pahalı değil çünkü sadece suyla temizliyorsun temizlik maddelerine para vermemiş oluyosun

X